Чим приваблює до себе туристів острівна країна, де немає дерев (ФОТО)

Ісландія – надзвичайно красива країна. Кожен турист, який приїжджає сюди, потрапляє в казкову атмосферу зелених пагорбів і безкраїх просторів, пише портал ВСВІТІ.

Одним з найпривабливіших місць в Ісландії є острів Відей, унікальне місце, яке зберегло свою давню красу. Він приваблює своїми парками, річками, водоспадами і гейзерами. Крім того, тут можна побачити споруди Х століття, які досить добре збереглися.

Відей розташовано неподалік від Рейк'явіка, їх розділяє маленька протока Відейярсунд протяжністю всього 600 метрів, тому острів можна розгледіти практично з будь-якої точки "серця" Ісландії. Одним з найпопулярніших місць тут є вежа "Уяви собі світ", присвячена Джону Леннону та його дружині.

У острова є й власні легенди. Вважається, що тут немає жодної миші. Ходять чутки, що колись ці гризуни завдавали великої шкоди посівам місцевих мешканців, тому святий Торлак, захисник Ісландії, освятив острів святою водою й миші його покинули. Ця особливість острова підтримується місцевими мешканцями й владою, тому між ним і "великою землею" немає жодного моста, аби в мишей і щурів не було можливості до нього дістатися.

Одна з улюблених розваг туристів на Відеї – спостереження за птахами. Тут гніздяться кілька тисяч пернатих, наприклад, гаги, бекаси, крячки та інші види.

Ще одним цікавим місцем на острові є Вікірд. Це форт, який був зведений для захисту місцевого монастиря. Тут встановлено пам'ятник матросам, які загинули під час служби на канадському есмінці "Скина", який зазнав аварії, потрапивши в сильний шторм. Корабель розбився неподалік від острова і велика частина команди врятувалась, але 15 членів екіпажу таки загинули.

На острові кілька століть тому було знищено практично всі дерева, проте його назва перекладається саме як "острів дерев". Проте на Відеї збереглися інші рослини, тут їх більше 160 видів.

Острів Відей – це прекрасне місце, аби насолодитися природою і забути про міський гамір, загазоване повітря та вічний поспіх.

Реклама

Читайте також:

тема

Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного
Звучить смішно, але роки тому в Києві я взяла за звичку носити з собою хусточки (раптом нежить), пляшечку з рідким милом та засіб для дезінфекції рук (у громадських вбиральнях мо

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.