Щит на воді: чому туристи обирають це крихітне містечко у Німеччині (ФОТО)

Невелике романтичне містечко Шильтах, площею 32 квадратні метри та з населенням 3803 мешканці, розташоване на березі річки Кінциг в Шварцвальді, поміж горами Оффенбург, Фройденштадт та Шрамберг, пише Germania.ONE.

Головна особливість цього маленького містечка полягає в тому, що воно зберегло своє початкове обличчя часів середньовіччя: тихі вузькі вулички, неповторні фахверкові будинки, ринкова площа та старовинна ратуша дозволяють мандрівникам на повну відчути атмосферу середньовічної Німеччини.

Шильтах перекладається як "щит на воді"). В долині ріки Кінциг часто зустрічаються населені пункти, назва яких закінчується на -ах. Етимологічно "ach" походить від давньоверхньонімецького aha та готського awa, що й означає "вода".

Перше поселення на місці сучасного Шидьтаха виникло ще в ХІ столітті, як церковна парафія для мешканців сусідніх поселень. В письмових джерелах місто Шильтах вперше згадується 1275 року, як місто-фортеця, що належить герцогам фон Тек. Ще в часи Римської імперії через долину ріки Кінциг у Шварцвальді проходили головні торгівельні шляхи зі Страсбурга до Роттвайлю. В Шильтаху мандрівники могли відпочити та поповнити запаси провіанту, перш ніж рухатися далі.

Фото: germania.one.

Серед головних пам'яток сучасного Шільтаху можна виокремити ринкову площу з ратушею 1593 року, фахверкові будинки XVI-XIX років, млин 1557 року, мисливський будинок 1590 року.

Відео: Franz-Josef Andorf.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.