Світ на колії: незвичні місця, де прокладені залізничні шляхи

1. Через житловий будинок 

Прокласти колію в Чунцині - місті із найбільшою кількістю населення в Китаї - виявилось непростим завданням для архітекторів. Але вони занйшли вихід. Тепер потяг проходить черех 19-поверховий житловий будинок, пише vokrugsveta.

2. Вузькою вуличкою

Цікаво, як в будинку, в двох кроках від якого проходить залізнична дорога. Мешканці Ханоя (столиця В'єтнаму) це точно знають.

3. Найдовшим у світі тунелем

Він був відкритий у Швейцарії у 2016 році. Тунель має довжину 57 км і об'єднує Південну й Північну Європу.

4. Через посадкову смугу.

Так, потяг проходить просто через посадкову смугу в аеропорту Гісборн в Новій Зеландії.  В цілях безпеки, потяг щоразу зупиняється, коли наближаєтсья до смуги.

5. Гребенем дамби

Ця залізна дорога об'єднує два острови Німеччини. Кожен день нею курсують близько 100 потягів, половина із яких транспортує автомобілі. 

6. Під водою до США

Плки що це лише задука - побудувати підводних тунель довжиною 13 000 км з Китаю до США через Тихий океан. ВІн буде проходити через Сибір, Берингову протоку, аляску та Канаду. 

Фото: vokrugsveta

 

Реклама

Читайте також:

тема

Іноземцям, які не планують жити в Сполучених Штатах постійно, видають неімміграційні візи. Тимчасовий термін їх дії залежить від категорії візи, їх нараховується близько сорока в
Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.