І про диплом не запитають: як влітку багато заробити в США

Українці все частіше їздять на роботу за кордон влітку. Авжеж, саме на літній сезон з'являються нові вакансії. та зазвчиай вони заповнені на 74% ще до кінця травня. CNN Money оприлюднив список високооплачуваних літніх вакансій у США. 

Туристичний гід

Середня зарплата на тиждень : $1 800

У містах, які користуються попитом у туристів влітку,часто дуже добре платять мешканцям, які готові працювати гідом. У Чикаго зарплата на цій посяді сягає $45 за годину. 

Ті, хто не хочуть водити групу туристів, можуть псиати інформаційні тексти, не покидаючи будинку. Ріелторські та туристичні компанії будуть платити від $50 до $100 за тексти.

Кур'єр

Средня зарплата на тиждень: $700

Влітку підвищується попит на водіїв із доставки піци, кур'єрів дял доставки товарів із аптек, торгових центрів та ресторанів, де немає такої послуги. Традиційні кур'єри отримують близько $8,25 на годину. Якщо ж працювати додатково, можна розраховувати на $700 за тиждень роботи. 

Піджейки

 

Средня зарплата на тиждень: $1 000

Деякі розважальні компанії наймають танцівників для мотивації публіки танцювати на весіллях, корпоративах тощо. Початкова ставка за годину - близько $25, але харизматичні танцівники можуть зароблять і  до $100 на годину.

Менеджер із холодних дзвінків 

Средня зарплата на тиждень: $800

Компанії із телемаркетингу постійно шукають людей для холодних дзвінків потенційним клієнтам. зарплата стартує  від $3200 на місяць. На більшості із атких посад можна працювати у бідь-якій точці світу і не мати досвіду з продажу товарів. 

Краболов

Средня зарплата на тиждень: $1 625

Це небезпечна робота, за яку добре платять. За даними Houston Chronicle, зарплата краболова-новачка складає близько  1,5% до 5% від кожного врожаю, або $3000 — $10000 за три місяці. Попередження: Бюро статистики класифікує роботу краболова як одну із найнебезпечніших професій країни. 

 Наставник

Средня зарплата на тиждень: $800

Платне менторство може бути дуже прибутковим, особливо дял студентів коледжів. CollegeVine,я ка об'єднує студентів середньої школи з викладачами і наставниками, платить $20 на годину. 

Вміння писати резюме - ще один гарний варіант для студентів, оскільки університетські містечка- це постійни потік клієнтів. Джессіка Холбрук професійно пише резюме і каже, що стартова ставка - близько $50 за резюме і може доходити до $400 для тих, у кого великий досвід роботи. 

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.