І про диплом не запитають: як влітку багато заробити в США

Українці все частіше їздять на роботу за кордон влітку. Авжеж, саме на літній сезон з'являються нові вакансії. та зазвчиай вони заповнені на 74% ще до кінця травня. CNN Money оприлюднив список високооплачуваних літніх вакансій у США. 

Туристичний гід

Середня зарплата на тиждень : $1 800

У містах, які користуються попитом у туристів влітку,часто дуже добре платять мешканцям, які готові працювати гідом. У Чикаго зарплата на цій посяді сягає $45 за годину. 

Ті, хто не хочуть водити групу туристів, можуть псиати інформаційні тексти, не покидаючи будинку. Ріелторські та туристичні компанії будуть платити від $50 до $100 за тексти.

Кур'єр

Средня зарплата на тиждень: $700

Влітку підвищується попит на водіїв із доставки піци, кур'єрів дял доставки товарів із аптек, торгових центрів та ресторанів, де немає такої послуги. Традиційні кур'єри отримують близько $8,25 на годину. Якщо ж працювати додатково, можна розраховувати на $700 за тиждень роботи. 

Піджейки

 

Средня зарплата на тиждень: $1 000

Деякі розважальні компанії наймають танцівників для мотивації публіки танцювати на весіллях, корпоративах тощо. Початкова ставка за годину - близько $25, але харизматичні танцівники можуть зароблять і  до $100 на годину.

Менеджер із холодних дзвінків 

Средня зарплата на тиждень: $800

Компанії із телемаркетингу постійно шукають людей для холодних дзвінків потенційним клієнтам. зарплата стартує  від $3200 на місяць. На більшості із атких посад можна працювати у бідь-якій точці світу і не мати досвіду з продажу товарів. 

Краболов

Средня зарплата на тиждень: $1 625

Це небезпечна робота, за яку добре платять. За даними Houston Chronicle, зарплата краболова-новачка складає близько  1,5% до 5% від кожного врожаю, або $3000 — $10000 за три місяці. Попередження: Бюро статистики класифікує роботу краболова як одну із найнебезпечніших професій країни. 

 Наставник

Средня зарплата на тиждень: $800

Платне менторство може бути дуже прибутковим, особливо дял студентів коледжів. CollegeVine,я ка об'єднує студентів середньої школи з викладачами і наставниками, платить $20 на годину. 

Вміння писати резюме - ще один гарний варіант для студентів, оскільки університетські містечка- це постійни потік клієнтів. Джессіка Холбрук професійно пише резюме і каже, що стартова ставка - близько $50 за резюме і може доходити до $400 для тих, у кого великий досвід роботи. 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.