Італія змінює розподіл квот на працевлаштування іммігрантів

Міністерство праці Італії підготувало попередній проект Декрету про потоки робочої сили з-за кордону у 2017-му році, повідомляє Українська газета.

Остаточну редакцію тексту буде опубліковано в Офіційному урядовому віснику через кілька днів, однак запрограмовані цифри вже відомі.

Найбільша кількість квот призначена для конвертації посвідок на проживання, значна їх частина призначена для робітників, зайнятих на сезонних роботах.

Італійський уряд продовжує тримати закритими кордони для нових іноземних працівників, які бажають влитися в італійський ринок праці, дозволяючи лише в'їзд на сезонні роботи.

Декрет флуссі- 2017 передбачає  30 850 квот,  які розподіляються таким чином:

Нові в'їзди на роботу в Італію:

  • 17000 квот призначено для сезонних робітників, які будуть зайняті в сільському господарстві, туристичному та готельному секторах (2000 з них зарезервовано для запитів на багаторічні сезонні в'їзди), громадян країн Албанії, Алжиру, Боснії та Герцеговини, Південної Кореї, Кот-д'Івуару, Єгипту, Ефіопії, Югославської Республіки Македонії, Філіппін, Гамбії, Гани, Японії, Індії, Косово, Марокко, Маврикія, Молдови, Чорногорії, Нігеру, Нігерії, Пакистану, Сенегалу, Сербії, Шрі-Ланки, України, Тунісу, Судану. Громадянство не має значення, якщо іноземець вже працював в Італії у попередні роки;
  • 500 квот для несезонних працівників, які закінчили в країні походження одну з програм освіти та професійної підготовки, відповідно до ст. 23 Зведеного закону про імміграцію;
  • 100 квот для несезонних робіт або самозайнятості для іноземців італійського походження;
  • 2400 квот для самозайнятих працівників.

Конвертування дозволів на проживання:

  • 5750 квот для конвертацій дозволів на проживання  для сезонних робіт в дозволи для підлеглої роботи;
  • 4000 квот  для конвертацій дозволів на проживання для підлеглої роботи в дозволи для стажування та/або навчання;
  • 500 квот для конвертації  довгострокових дозволів на проживання ЄС, виданих іншими європейськими державам на пермессо із мотивів трудової діяльності за наймом в Італії;
  • 500 квот для перетворення в пермессо виданих для стажування та/або навчання, дозвіл на проживання для автономної роботи (самозайнятості);
  • 100 квот для конвертації довгострокових дозволів на проживання в ЄС, виданих іншими європейськими державами на дозвіл на проживання для автономної роботи (самозайнятості) в Італії.

Як це було в минулому, цього року запит по декрету флуссі повинен бути поданий через Інтернет. Однак для цього необхідно дочекатися офіційної публікації Указу про потокиробочої сили з-за кордону 2017 в Офіційному віснику уряду Італії.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.