Ким працюють українці в Мексиці

Олена Клопота емігрувала до Мексики. Живе та працює у Гвадалахарі. Жінка називає себе класичним експатом, оскільки працвати у Центральну Америку її відправили роботодавці. Утім більшість українців у Мексиці опинились не через роботу, а через одруження. Зокрема, багато українок, які вийшли заміж у цій країні.

"Я працюю в сфері якості і логістики. Обожнюю цифри і логічні зв’язки. Люблю свою роботу і люблю бачити її результат, - каже Олена виданню global-ukraine-news.org.

У Мексиці досить розвинений малий приватний сектор, і це реальна можливість для українців, що не бояться роботи, - відзначає Олена. - Можна відкрити магазинчик, салон краси, туристичну фірму чи ресторан.

Багато українців працюють в навчальних закладах, як університетах, так і мовних курсах – викладають англійську чи російську мови. На українську мову, на жаль, попит невеликий. Є українки, що знайшли себе в кулінарній сфері – готують на замовлення. В туристичних регіонах багато українських російськомовних гідів і фотографів.

За словами українки, більшість українців Мексики опинилися тут у першу чергу не через роботу, а через одруження. Що цікаво, що всі мексиканці-чоловіки, яких я знаю і які бачили Україну, мріють колись там жити. Звичайно, постає питання роботи і офіційного перебування. В Україні дуже складна і заплутана процедура отримання дозволу на роботу. Україна досі є візовою країною для в’їзду мексиканців.

Українка каже, що особисто для неї однією з причин вирушити в експатську подорож стала освіта дітей. "Наразі мої діти навчаються в локальній школі за американською системою і дистанційно в українській школі МУШ. І кожен раз я переконуюся, наскільки застаріла і перевантажена є наша система освіти, що націлена на отримання оцінки, а не потрібних в житті знань та компетенцій, як мало в нас розвитку мислення і багато запам’ятовування". 

Фото: global-ukraine-news.org

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.