Як дружина українського посла пригощала малазійців котлетами по-київськи

Понад 40 країн світу взяли участь в Міжнародному благодійному ярмарку у місті Куала-Лумпур, столиці Малайзії. Серед них вперше була й Україна, повідомляє global-ukraine-news.org.

Петриківський розпис, українські прикраси, віночки, сувеніри так і вабили відвідувачів Ярмарку.

Окрім цього, українці представили і свої національні страви: вареники, млинці і котлети по-київськи, які приготувала дружина українського Посла Тріана Нечитайло.

Українська кухня підкорила відвідувачів - охочих скуштувати національні страви було надзвичайно багато!

Організатори цієї події - Асоціація дружин глав дипломатичних представництв у Малайзії. Відкрила виставку дружина міністра закордонних справ Малайзії Датук Сері Сіті Рубіах Абдул Самад.

На ярмарку кожна країна представляла свої традиційні страви, сувеніри, етнічні вироби.

"Перша участь українського Посольства в Міжнародному благодійному ярмарку, організованому Асоціацією дружин глав дипломатичних представництв в Малайзії, пройшла успішно! Чимало сувенірів були зроблені українською громадою в Малайзії. Їхній внесок був величезним і ми дуже вдячні за їхню підтримку, час та зусилля для просування України. Слава Україні!", – написала дружина Посла України в Малайзії Тріана Нечитайло.

Фото: Посольство України в Малайзії

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.