Як швидко відновити знання англійської: ефективні поради

StudWay зібрав добірку корисних сайтів, Youtube-каналів та розважальних ресурсів, які допоможуть швидко і безболісно відновити англійську, якщо ти її добряче підзабув чи-то за літо, чи-то взагалі.

Сайти

w2mem.com – сервіс допоможе вивчити окремі слова, скласти власний словник, а також дізнатися про найбільш популярні англійські вирази. Корисний сайт для людей, які бажають розширити свій словниковий запас. До речі, англійська тут не єдина мова.

grammar-teacher.com – гарний ресурс для підвищення знань граматики. Тут є багато тем та вправ, які допоможуть розібратися у всіх нюансах.

phrasemix.com – цей сайт допоможе вивчити нові фрази, а саме фрази є основою для спілкування будь-якою мовою.

interpals.net – соціальна мережа, яка допоможе покращити навички спілкування, а також значно розширити коло друзів.

lang-8.com – якщо бажаєш вдосконалити писемні навички, варто звернути увагу на цей сайт. Тут можна написати текст, а носій мови перевірить його, виправить помилки та пояснить їх.

esl.about.com – маса чудових матеріалів, завдань і планів уроків. Цей сайт навіть допоможе підготуватися до TOEFL та IELTS.

uaspeaking.org – український ресурс, на якому можна знайти все: розбори англійських пісень, сленгові слова та вирази, цікаві інфографіки та інші можливості.

Youtube-канали

VOA Learning English – курси від каналу новин Voice of America, який перш за все зосереджений на вивчені граматики та нових слів. Усі уроки тривають одну хвилину. І тут ти вивчатимеш саме американську англійську.

Speak English With Misterduncan – канал допоможе пригадати, як будуються англійські речення і як вони звучать. Містер Дункан – один із найпопулярніших викладачів англійської на Youtube.

Real English – канал допоможе розібратися у всіх можливих англійських акцентах: американський, британський, ірландський, канадський і навіть кокні. Усі ці акценти знайдеш тут.

Britlish – Linguaspectrum – тут знайдеш усі можливі ідіоми та форми мовлення, які тільки можна знайти у британській англійській.

Anglo-Link – канал сподобається у першу чергу тим, хто полюбляє займатися поступово. Короткі відео розбиті за рівнями знання англійської мови, тож тут знайдуть для себе щось цікаве і новачки, і носії мови.

EF podEnglish – цікавий формат вивчення мови від школи іноземних мов EF.com. Усі відео поділені на три секції: ситуація (розігрує актор), пояснення (від професійного вчителя) і практика (куди ж без неї). І так – після практики тебе обов’язково похвалять.

JenniferESL – Дженніфер – досвідчений викладач англійської мови, яка розпочала свою діяльність ще у 1997 році. Вона говорить дуже повільно, а також має текст до кожного уроку, тому тобі буде легше знайти невідоме слово.

Розважальний контент

Допоможуть англійські книги, подкасти, серіали, фільми та аудіокниги за рівнями. Також до розважального контенту можна віднести цікаві сайти, які змусять тебе просто «увімкнути» своє сприйняття англійської мови.

collegehumor.com – на сайті люблять у жартівливій формі розповісти про всі аспекти студентського життя. Загалом американського, але основні студентські проблеми мають інтернаціональний характер.

9gag.com – гумористичний сайт, який може порадувати веселими історіями та коміксами, а іноді навіть і цікавими фактами.

metro.co.uk – цей ресурс зацікавить усіх, хто полюбляє не лише новини у світі політики, але й у сфері шоу-бізнесу. Свіжі чутки та плітки, а також останні новини Великобританії. Таке собі молодіжне ВВС.

ted.com – цікаві і мотивуючі лекції, які допоможуть не тільки збільшити словниковий запас і розширити кругозір, але й розвинути нові таланти.

theonion.com – веселі новини. Дуже і дуже веселі новини. Варто ознайомитися із цим сайтом один раз, щоб полюбити його (або зненавидіти).

Ці ресурси допоможуть плавно і спокійно увійти у процес навчання, згадавши все те, що ти вже проходив. 

Нагадаємо, нещодавно ми писали, як 80 тисяч англійських слів можна вивчити всього за кілька хвилин.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:28
Дружина спадкоємця британського престолу Чарльза Каміла зажадала розлучення.
16:08
Із Піднебесної надійшов перший тривожний "дзвіночок". Китайська економіка пожинає перші наслідки від торговельної війни зі США, пише Експрес-онлайн.
15:20
26-річна дівчина давно ввірвалася у світову еліту карате і штампує перемоги ' одну за одною. Цієї красивої білявки суперниці відверто бояться.
13:12
Суд заявив, що онлайн-видання публікувало образливий контент.
12:58
В МЗС зазначили, що позицію Росії «неодноразово роз'яснювали».
10:28
Відповідну заяву зробив держсекретар Майк Помпео
08:13
Про це заявив спеціальний представник США з питань України Курт Волкер.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.