5 переваг життя у Британії: досвід української мігрантки

Велика Британія - одна з країн, куди найважче мігрувати українцю. Отримати візу в Британію не так вже і просто, адже ця країна ставиться до мігрантів з великою обережністю. Утім про переїзд до Великої Британії мріють чимало людей. Чому? Розповідає Аня, родом з Донецька. Дівчина сьогодні живе в місті Ранкорн у Великобританії. Отже, про 5 основних переваг, на її думку, цієї країни пише Immigrant.today.

1. Можливість вчитися у всесвітньо відомих університетах. Я вчилася в Лондоні на магістратурі права. Я була підкорена університетами, високими стандартами викладання, тим, як вчать студентів мислити самостійно. Ніхто не змушує вас вчитися, але вас вчать тому, щоб бути цікавим, прагнути до більшого. Зараз теж дуже багато дискусій з приводу вищої освіти у Великій Британії, але те, що вона залишається на вищому рівні, це безперечно.

2. Природа, особливо в Англії, де у мене було найбільше можливостей познайомитися з природою. Але також і Шотландія. Просто неймовірної краси гори, ліси, також дуже багато морських симпатичних містечок. Звідси - дуже багато можливостей подорожувати і дивитися дуже багато красивих місць, гуляти.

3. Тут є королівська родина. Це дуже незвично. Спостерігати за тим, що вони роблять, як вони живуть - це для мене дуже цікаво. Наскільки гідно вони себе ведуть, дипломатично! Ось така родзинка Великобританії.

4. Працюючі інститути держави і законність - це те, що я записала наступним. Дійсно, звертаючись до держорганів в Великобританії, ви можете розраховувати на те, що ви отримаєте сервіс, ви можете розраховувати, що вони постаралися зробити його якомога кращим для вас. Питання корупції, принаймні з мого досвіду, виключене.

5. Система охорони здоров'я.

Нагадаємо, раніше ми писали про стереотипи життя в Британії та спростовували найпоширеніші вигадки.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.