Топ-8 професій для майбутніх іммігрантів у Канаду

Якщо ви серйозно вирішили пов'язати своє майбутнє з Канадою, то напевно замислювалися над тим, які професії потрібні в Канаді.

Global News разом з Шеріл Босвелл, директором з маркетингу на сайті Monster.ca, підготували вісім кращих професій для найближчого майбутнього в Канаді, пише Наш Ванкувер.

Вчитель

Середні зарплатні очікування: від 50000 до 55000 $ / рік;

Необхідна освіта: ступінь бакалавра в галузі освіти;

Прогноз: «Хоча з конкурсом для вчителів в деяких провінціях зараз туго, - каже Босвелл, - це робота, яка завжди буде затребувана». За даними уряду Канади банку роботи, провінцій і територій кращий прогноз для вчителів початкових класів в таких провінціях, як Альберта, Північно-західні території, Нунавут і Юкон Квебек. Погане зростання очікується в Онтаріо, Нью-Брансвік і Нової Шотландії.

Аналітик інформаційної безпеки

Середні зарплатні очікування: близько 64000 $ / рік.

Необхідна освіта: ступінь бакалавра в галузі комп'ютерних наук або в суміжних областях. Для деяких робіт може знадобитися ступінь магістра.

Прогноз: "Все більше і більше даних потребують безпеки", - говорить Босвелл. - Компаніям необхідно забезпечити безпеку їх мереж і систем". Нью-Брансвік, Нова Шотландія, Онтаріо, Квебек, Ньюфаундленд і Лабрадор матимуть найбільший попит на цю роботу. В іншій частині Канади, за винятком Північно-Західних територій, побачимо лише помірне зростання.

 

Аналітик ринку

Середні зарплатні очікування: від 50000 $ / рік.

Необхідна освіта: ступінь бакалавра в галузі дослідження ринку, маркетингу або статистики.

Прогноз: "Це одна з найперспективніших і затребуваних професій майбутнього, адже ринки знаходяться в постійному русі", - вважає Босвелл.

"Нові конкуренти постійно з'являються, тому компанії повинні знати хто купує їх продукти і хто новий заходить на ринок". Кращими кандидатами для цієї професії є люди з аналітичним розумом і навичками критичного мислення. Очікується, що потреба в цій роботі буде обмежена в Саскачевані і на острові Принца Едуарда. В іншій частині Канади побачимо помірний попит. Міста з підвищеним попитом - Оттава і Гамільтон.

Менеджер з будівництва

Середні зарплатні очікування: близько $ 85 000 на рік.

Необхідна освіта: середня спеціальна або вища освіта в галузі цивільного будівництва, управління будівництва або суміжній галузі.

Прогноз: "Я називаю цю роботу, але з особливою обережністю", - говорить Босвелл. "Зараз вона користується високим попитом, тому що є будівельний бум. Раніше будівельні роботи не вимагали особливої освіти, але в подальшому все зміниться. Будівельні компанії стали виконувати більш складні проекти. Очікується, що в Манітобі, Нью-Брансвік, Північно-Західних територіях, Нунавут і Онтаріо буде високий попит. Альберта є єдиною провінцією, де прогнозується низький попит".

Адвокат

 

Середні зарплатні очікування: близько 72000 $ / рік.

Освіта: ступінь бакалавра pre-law, a first-level law degree

Прогноз: Британська Колумбія, Манітоба, Ньюфаундленд і Лабрадор, Квебек - в цих провінціях очікується високий попит на цю професію, в той час як в іншій частині Канади очікується помірний попит.

Медсестра (RN)

Середні зарплатні очікування: від 60 000 $ / рік.

Необхідна освіта: ступінь бакалавра в догляді.

Прогноз: У Альберті, Британській Колумбії, Манітобі, Північно-Західних територіях, Нової Шотландії, Ньюфаундленді і Лабрадорі, Онтаріо і Юконі - всюди побачимо сильне зростання попиту. В інших провінціях очікується помірний, стійкий попит.

Розробник програмного забезпечення

Середні зарплатні очікування: близько 61000 $ / рік.

Необхідна освіта: ступінь бакалавра в галузі комп'ютерних наук або суміжній галузі.

Прогноз: "Робота з інформаційними технологіями користується найвищим попитом", - говорить Босвелл. Робота включає в себе дослідження, проектування, розробку, впровадження та випробування програмного забезпечення. Високий попит буде в Нью-Брансвік, Новій Шотландії, Острові Принца Едуарда і в деяких частинах Квебека. Очікується, що попит буде низьким в таких провінціях, як Альберта і Ньюфаундленд і Лабрадор.

Менеджер з маркетинга

Середні зарплатні очікування: близько $ 85 000 на рік.

Необхідна освіта: ступінь бакалавра в області маркетингу, зв'язків з громадськістю, комунікацій або суміжних областях.

Прогноз: "Через високий попит конкуренція буде жорсткою, тому чим краща в тебе освіта, тим більше є шаснів", - вважає Шеріл.

"Творчі люди, які розуміють тенденції ринку і вміють спілкуватися, зможуть побудувати хорошу кар'єру в цій професії. Нью-Брансвік, Ньюфаундленд і Лабрадор, Острів Принца Едуарда і деякі частини Манітоби - тут буде високий попит, а в Саскачевані та Альберті побачимо повільне зростання".\

Нагадаємо, як повідомляв СВІТUA, український підліток ледь не покінчив з життям через страх депортації з Канади.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.