Діаспора встановила унікальний рекорд, зліпивши кілька тисяч вареників (ФОТО)

У рамках Міжнародного форуму української молоді діаспори у Вінниці його учасники долучилися до встановлення рекорду з ліплення вареників. Своєрідний флешмоб влаштувала громадська організація «Гармонія», пише i-vin.info.

Для встановлення рекорду вирішили зліпити 2016 вареників у честь цьогорічної 25-ї річниці Незалежності України. Для реалізації задуманого купили 40 кг борошна та 12 кг сиру. Та в результаті вареників зліпили близько трьох тисяч: після 2300 перестали рахувати.

— В нас в Сербії їх називають пирогами, якщо скажеш вареники — ніхто тебе не зрозуміє. Я певно другий раз в житті ліплю їх, і, здається, в мене добре виходить. Колись, коли був малий, допомагав мамі робити пироги з вишнями і от зараз тут із сиром, — поділився Президент Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак.

Більшість українських діаспорян не вперше вареникували. А от представник української діаспори в Китаї Сергій Медведенко вперше готував таку страву своїх предків.

— Трохи важкувато мені дається, але класно. В нас в Китаї взагалі дуже потужна українська діаспора, ми збираємося на національні свята. Навчуся тут робити і навчу всіх в Китаї, — сміється С.Медведенко.

Рекорд зафіксувала «Книга рекордів України».

Фото i-vin.info

Реклама

Читайте також:

тема

Існує три головних шляхи, аби стати громадянином Великої Британії: за народженням, шляхом реєстрації або шляхом натуралізації, повідомляє СВІТU
Із виразною зовнішністю, ростом 196 сантиметрів і кремезною статурою – Майк Мазуркі був справжньою знахідкою для голлівудських режисерів, пише

новини

09:43
Українця називали "батьком" італійського кримінального роману
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.