Норвегія: фрегат, який зіштовхнувся з танкером, почав тонути

8 Листопад, 2018 - 18:11
Фрегат ВМС Норвегії Helge Ingstad, що зіткнувся вранці з грецьким нафтовим танкером Sola TS, перебуває на межі затоплення через пробоїну.
За словами представника норвезької рятувальної служби, в пробоїну, отриману в результаті зіткнення, надходить більше води, ніж вдається відкачати, передає Інтерфакс-Україна. "У нас практично немає контролю над надходженням води", - зазначили в рятувальній службі Норвегії. Після зіткнення капітан фрегата посадив корабель мілину біля берега. Однак це не врятувало судно від надходження води. В результаті фрегат ліг на правий борт, значна частина його корпуса знаходиться під водою.

Реклама

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.