Перші біткоїн-мільярдери

4 Січень, 2018 - 15:42

Останнім часом криптовалюти та біткоїни зокрема стали надзвичайно популярними й викликають гострі дебати. Багато людей досі до кінця не розуміють, як насправді працює технологія блокчейнів, проте очевидно, що це явище може змінити майбутнє грошових операцій. Нині дедалі більше людей долучається до торгівлі біткоїнами як альтернативного джерела доходу. Іноді торгівлю криптовалютами порівнюють з грою в покер, бо і те, і те потребує аналогічного набору навичок, наприклад уміння точно оцінювати свої ризики та можливості.

Зовсім недавно біткоїн досяг нових вершин, уперше перетнувши позначку 11 826,76 долара за монету. З огляду на це цифрова валюта може сприяти появі перших біткоїн-мільярдерів: за даними Telegraph, ними можуть бути Кемерон та Тайлер Вінклвосси, відомі своїм судовим позовом на засновника Facebook Марка Цукерберга в 2008 році – близнюки твердили, що він вкрав ідею соціальної мережі саме в них. Їм було присуджено 65 мільйонів доларів.

У 2013 році вони повідомили New York Times, що їм належить понад 11 мільйонів доларів біткоїнів, що робить їх першими відомими особами, які розкрили такий вагомий пакет акцій спекулятивного майна. Відтоді біткоїн зріс експоненціально: як повідомляє Fortune, коли Вінклвосси вперше інвестували, ціна криптовалюти на ринку становила 120 доларів за монету, що показує, який великий стрибок вона зробила, щоб досягти теперішньої позначки $11 000. Це зростання понад 9000 відсотків.

Незважаючи на суперечності, пов’язані з довгостроковими наслідками інвестування в біткоїни, близнюки кажуть, що вони прихильні до цифрової валюти. "Ми ніколи не продавали біткоїни, ми тут надовго", – повідомив Кемерон у CNN Money 2015 року. "Якщо біткоїн – це кращий варіант золота або його можна розглядати як тип золотоподібного активу, то він може досягти трильйонів на ринку, і ми відчуваємо, що це дуже реальні можливості", – своєю чергою заявив Тайлер CNN Money.

Нових мільярдерів чекає довгий шлях, щоб догнати свого колишнього суперника. Цукерберг, один з найбагатших людей у світі, має у своєму розпорядженні близько 72,2 мільярда доларів.

Серед біткоїн-багатіїв також опинився Джеред Кенна, який придбав свою першу партію по 0,20 долара за монету. Він обміняв їх приблизно по 258 доларів за штуку. Це була лише перша партія монет. У 2010 році Кенна втратив близько 200 тисяч доларів, коли переформатував свій диск. Неприємність, яка може статися, коли ви маєте справу з криптовалютою. Джеред не дуже переймався втратою, хоча й не признається, скільки саме він заробив своєю торгівлею.

Чарлі Шрем має дуже цікаву та суперечливу історію того, як стати мільйонером за допомогою біткоїна. Він почав купувати біткоїни на ранніх етапах за дуже низькою ціною. Ще в зовсім ранньому віці заснував BitInstant. Компанія була дуже успішною. Але в грудні 2014 року Шрем був визнаний винним у відмиванні грошей на чорному онлайн-ринку "Шовковий шлях". У 2016 році, коли його випустили з в’язниці, він заснував Intellisys Capital, компанію, що продає інвестиційні портфелі фірмам, які працюють на блокчейнах. 

Роджер Вер, відомий як "Бог Біткоїн", є найбагатшим серед біткоїн-мільйонів. Роджер уже був мільйонером, коли долучився до сфери біткоїн. Він робить пожертви на благодійність і першим інвестував у Bitcoin Startup. Також Вер інвестував у BitInstant Чарлі Шрема. Чарлі і Роджер – дуже близькі друзі. 

За інформацією анонімних представників BitInfoCharts, з урахуванням поточної загальної ринкової капіталізації біткоїна та того факту, що багато людей володіють монетами за кількома адресами, загалом у світі може бути від 35 до 200 біткоїн-мільярдерів. Зазначають також, що більшість цих адрес належать біржам або хеджевим фондам.

Реклама

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.