З нового року мігрантам буде небезпечно користуватися британськими банками

19 Грудень, 2017 - 15:27

Банки та будівельні товариства Великої Британії можуть бути оштрафовані фінансовим регулятором країни, якщо не проведуть міграційні перевірки власників рахунків. Таким чином, починаючи від 2018 року банки повинні будуть вивчити міграційний статус своїх 76 мільйонів клієнтів, повідомляє СВІТUA з посиланням на theuk.one.

Як зазначається, такі перевірки мають відбуватися раз на квартал, починаючи від січня. Цей процес буде регулюватися Управлінням з фінансового регулювання та нагляду, яке уповноважене штрафувати будь-які фінансові установи, які не дотримуються вимог законодавства.

Ці правила набрали чинності 30 жовтня у відповідності з Законом про імміграцію від 2016 року. Щоправда, в Міністерстві внутрішніх справ наголошують, що в базі даних мігрантів, за якою банки мають перевіряти своїх клієнтів, досі можуть міститися помилки. Так, мігрант може отримати право перебувати на території Великої Британії протягом п'яти років, але в базі даних про це немає інформації.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.