Сусіднія країна виявилась неочікувано вороже налаштованою до іммігрантів

19 Грудень, 2017 - 12:58

80% опитаних чехів вважають, що Чехія не повинна поступатися в питанні квот на прийняття мігрантів. 

Категорично «ні» висловилося 55%, «скоріше проти» виступили 25% опитаних. Люди з високим рівнем життя. найрідше виступають проти прийняття мігрантів за квотами. Лише 11% опитаних виступило за виконання міграційних квот ЄС, причому лише 2% «виразно» і 9% «швидше за». Ще 9% не визначились з даного питання, пише immigrant.today.

Міграційні квоти були схвалені в травні 2015 року міністрами внутрішніх справ ЄС на засіданні Ради Європейського союзу. «Проти» тоді виступили Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія, «утрималася» Фінляндія.

Чехія повинна була прийняти 2978 мігрантів, але після того, як Угорщина відмовилася взяти участь в прийнятті біженців, кількість знизили до одна тисяча п'ятсот дев'яносто один людини. Пізніше Чехія, разом з Угорщиною і Польщею відмовилися від виконання квот. У зв'язку з цим, країнам загрожує судовий позов з боку ЄС. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.