Сусіднія країна виявилась неочікувано вороже налаштованою до іммігрантів

19 Грудень, 2017 - 12:58

80% опитаних чехів вважають, що Чехія не повинна поступатися в питанні квот на прийняття мігрантів. 

Категорично «ні» висловилося 55%, «скоріше проти» виступили 25% опитаних. Люди з високим рівнем життя. найрідше виступають проти прийняття мігрантів за квотами. Лише 11% опитаних виступило за виконання міграційних квот ЄС, причому лише 2% «виразно» і 9% «швидше за». Ще 9% не визначились з даного питання, пише immigrant.today.

Міграційні квоти були схвалені в травні 2015 року міністрами внутрішніх справ ЄС на засіданні Ради Європейського союзу. «Проти» тоді виступили Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія, «утрималася» Фінляндія.

Чехія повинна була прийняти 2978 мігрантів, але після того, як Угорщина відмовилася взяти участь в прийнятті біженців, кількість знизили до одна тисяча п'ятсот дев'яносто один людини. Пізніше Чехія, разом з Угорщиною і Польщею відмовилися від виконання квот. У зв'язку з цим, країнам загрожує судовий позов з боку ЄС. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

00:57
Природна пожежа в південній частині Каліфорнії знищила 616 будинків і господарських будівель, пошкоджені 183.
23:47
У кількох містах Саудівської Аравії і Туреччини усі охочі могли попрощатися з журналістом Джамалем Хашоггі, якого на початку жовтня вбили у будівлі консульства Саудівської Аравії у столиці Туреччини.
21:47
Нещодавно на півночі Сербії відкрили статую у вигляді сови, проте багатьом пам'ятник більше нагадує чоловічий статевий орган.
21:36
Сьогодні, 16 листопада, в парламенті Шрі-Ланки сталася масова бійка між депутатами.
20:57
У Шанхаї відкрили готельний комплекс Intercontinental Shanghai Wonderland, побудований на місці колишнього кар'єра на гірському хребті Шешана.
20:36
У Лондоні 15 листопада помер радянський і британський біолог Жорес Медведєв.
20:12
Чеські правоохоронні органи відкрили кримінальну справу стосовно сина прем'єр-міністра республіки Андрея Бабіша-молодшого, якого підозрюють в незаконному перетині українського кордону.
18:25
Один із ранніх фільмів Уолта Діснея був виявлений в особистій колекції 84-річного Ясуші Ватанабе.
17:59
Федеральна служба безпеки РФ намагалася отримати доступ до баз даних візового центру TLSсontact, що надає послуги з обробки заяв на візи в країни Шенгенської зони і Велику Британію.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.