Швейцарія почне серйозно перешкоджати вільному пересуванню людей

19 Грудень, 2017 - 10:47

Уряд Швейцарії виступив із пропозицією дозволити домашній арешт людей, які «можуть створити загрозу безпеці», навіть якщо їх підозрюють в конкретному злочині, пише immigrant.today.

Про це заявила міністр юстиції Симонетта Соммаруга. За словами чиновників, це має стати частиною антитерористичного пакета.

«Зараз у співробітників поліції і органів правосуддя зв'язані руки, коли мова йде про ефективні дії щодо таких людей, поки не ведеться кримінальне розслідування», - каже Соммаруга. Міністр навела як приклад трьох іракців, засуджених у 2016 році за підтримку «Ісламської держави», які зараз знаходяться на волі після звільнення з в'язниці, хоча влада все ще розглядає їх як загрозу безпеці.

За пропозиціями уряду, держава могла б вимагати від людей регулярно звітувати, як зараз це роблять деякі футбольні хулігани, і обмежити їх пересування і контакти. Домашній арешт був би останнім засобом і вимагав би схвалення судді.  

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.