Стало відомо, які суми поляки витрачають на різдвяні подарунки

18 Грудень, 2017 - 20:43

Поляки не люблять робити святкові покупки через те, що в крамницях великі натовпи покупців. 49% поляків святкові подарунки купують в останній момент, повідомляє Польське радіо

Як підрахувала фірма Kantar Millward Brown, лише 7% респондентів купують святкові подарунки напередодні, з кількатижневим випередженням, наприклад під час проведення, так званої, Чорної П’ятниці. Своє небажання робити святкові покупки декларують 88% опитаних. Головні причини: переповнені крамниці (61%), неприємна поведінка інших клієнтів (54%), а також брак часу (46%).
Але, 67% анкетованих ствердили, що у цій ситуації виручає можливість здійснювати інтернетні покупки.

Поляки цього року витратять на святкові покупки більше грошей, ніж попереднього року. У середньому польська родина на Різдво призначить 1 тисячу 600 злотих (380 євро).

У дослідженнях, які проведено на замовлення банку Millennium, польські родини витратять на святкові подарунки 22 млрд злотих, тобто на 10% більше, ніж минулого року. Найчастіше такі покупки здійснюються у дисконтах, гіпер- і супермаркетах та в Інтернеті. 


Більшість поляків (понад 58%) зустрінуть свята у себе вдома, або у родинному колі (38%). Тільки невеликий відсоток святкуватиме поза домом чи проведе час у друзів.

Перед святами рух на складах зросте на 15%. Існує також потреба збільшити складову площу. Логістичні парки до посиленого руху готуються вже від жовтня.

Наповнення складів товарами триває від середини жовтня. Потім, з середини листопада до святкового періоду, відбувається дистрибуція до кінцевого клієнта, тобто висилання подарунків. Особливо потужний рух товарів спостерігається протягом останніх трьох місяців року.
Експерти передбачають, що до кінця десятиліття у Польщі вже діятимуть понад 30 тисяч інтернетних крамниць. 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.