У Німеччині пенсіонерам доводиться терпіти наругу

18 Грудень, 2017 - 10:14

Підвищений тон санітарок або навіть грубість, зневажливе ставлення, обмеження свободи пересування: у багатьох німецьких будинках престарілих, що знаходяться там літні люди, змушені терпіти справжні знущання з боку персоналу. Про це свідчать результати опитування, проведеного Центру якості обслуговування (ZQP), пише germania.one.

Уже в четвер, з нагоди Всесвітнього дня захисту людей похилого віку, Центр надасть повні результати дослідження. Для цього було опитано 250 представників обслуговуючих підприємств і уповноважених з контролю якості обслуговування в будинках для людей похилого віку.

Близько 10% з них заявили, що «часто» або «іноді» спостерігали застосування фізичної сили до людей похилого віку, 40% заявили, що хоч і «рідко», але також фіксували подібні випадки. Ще більше опитаних, майже кожен п'ятий, повідомили про те, що до мешканців будинків престарілих і в цілому спостерігається просто зневажливе ставлення.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.