Дональд Трамп розкритикував лотерею Green Card

17 Грудень, 2017 - 22:46

Президент Дональд Трамп порівняв переможців лотереї Green Card з тим, що "викидають на смітник". Таким чином голова американської держави під час виступу перед випускниками Академії ФБР вирішив зачепити тему імміграційної політики в США, повідомляє СВІТUA з посиланням на usa.one

"Вони віддають нам своїх найгірших людей, відправляють їх у смітник... вони вибирають гірших з найгірших", - наголосив одіозний президент.

Відео: Josh Marshall.

Трамп, на відміу від своїх республіканських колег, майже постійно висловлює свою позицію проти законних іммігрантів.

Наприклад, ще першого тижня свого президентства він підписав розпорядження про тимчасову заборону легальної імміграції з кількох мусульманських країн і встановив мораторій на всі легальні визнання біженців.

Після терористичних актів президент нерідко звинувачував у злочинах саме програму лотереї Greencard і ланцюгову міграцію, завдяки яким майбутні терористи часто потрапляють до країни.

Єдина група іммігрантів, яку Трамп підтримав, були "мрійники" або несанкціоновані іммігранти, які виросли в США, і яких президент назвав "приголомшливими людьми", пообіцявши докласти максимум зусиль, аби вберегти їх від депортації.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.