Адміністрація Трампа ускладнила умови в'їзду для іноземних туристів

17 Грудень, 2017 - 11:57

Адміністрація американського президента Дональда Трампа ввела нові вимоги для 38 країн, які беруть участь в програмі безвізового в'їзду до США, повідомляє СВІТUA з посиланням на usa.one.

Visa Waiver Program дозволяє іноземцям, переважно громадянам європейських країн, здійснювати поїздки до Сполучених Штатів на термін до 90 днів без візи. Громадянам 38 країн необхідно тільки отримати так званий дозвіл на в'їзд до США.

15 грудня адміністрація Трампа ухвалила рішення посилити правила безвізового в'їзду. Наприклад, США вимагатимуть від країн VWP, щоб вони перевіряли своїх мандрівників  у базі даних, створеній США для боротьби з тероризмом, якщо вони повертаються з країн третього світу.

Інша зміна полягатиме в тому, що якщо мандрівники перевищать час перебування в країні, то вони більше не зможуть в'їхати до США без візи в майбутньому.

Сполучені Штати також почнуть оцінювати гарантії кожної країни VWP щодо "інсайдерських погроз" в своїх аеропортах, особливо це стосується держав, у яких є прямі рейси з Америкою.

Сенс цієї вимоги полягає в тому, щоб країни переконалися, що співробітників їх аеропортів й авіаційних працівників неможливо підкупити, а отже вони не поставлять під загрозу повітряні судна. Таким чином в адміністрації хочуть посилити безпеку своїх громадян.

Відзначимо, що близько 20 мільйонів осіб щороку подорожують до США за програмою, яка дозволяє проживати до 90 днів без візи.

Головне фото: usa.one.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:10
У Франції в суботу, 19 січня, під час акції «жовтих жилетів» заарештували близько 300 осіб
17:50
Щонайменше восьмеро миротворців загинули, ще кілька зазнали поранень в результаті атаки на табір миротворців у місті Агуельхок на півночі Малі
15:22
У Москві відбулися акції проти можливої передачі Японії частини Курильських островів
07:50
Предстоятель РПЦ отримав звання почесного професора Російської академії наук (РАН).
07:10
У Середземному морі затонув гумовий човен, через що, можливо, загинули 117 мігрантів.
00:42
Кількість громадян, які померли від сезонного грипу в сусідній країні, досягла 19.
00:32
Десятикласник однієї з турецьких провінцій зламав національну освітню систему, щоб виправити свої оцінки на кращі.
00:22
Причини аварії, в якій загинув Василь Пукман, невідомі.
23:54
Довжина тунелю становитиме 18 кілометрів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.