Популярна серед українців країна втратила довіру ЄС: невтішний рапорт

15 Грудень, 2017 - 22:22

Євростат, або ж європейське агентство статистики, опублікував квартальний звіт про зайнятість. Загалом для країн Європейського Союзу ситуація виглядає дуже добре. Утретьому кварталі в усіх 28 країнах союзу працювало 236,3 млн осіб — найбільше за всю історію проведення такого дослідження, пише nashapolsha.

Водночас зайнятість збільшилася на 0,3% у порівнянні з попереднім, тобто другим кварталом 2017 року (у річному порівнянні зайнятість в ЄС збільшилася на 1,8 відсотка). Зайнятість у квартальному порівнянні зростає практично в усіх країнах приналежних до ЄС. Практично, бо у двох залишилася без змін — це Великобританія та Румунія.

А от іще у двох зменшилася — у Литві на 0,5% і в Польщі — на 0,3. І якщо східні сусіди Польщі мають цю проблему вже віддавна (винятком став попередній квартал), то в самій Польщі зафіксований спад після дуже добрих показників у першому півріччі.

У порівнянні з минулим роком, у третьому кварталі було зафіксоване збільшення зайнятості на 1,4 відсотка, щоправда, це менше ніж в більшості інших країн ЄС, а також менше за середньостатистичний показник по єврозоні. Виглядає на те, що на ринку праці, під певним кутом зору, Польща вперлася в стіну. Безробіття знаходиться на рекордно низькому рівні, але фірми вже припиняють нарощувати зайнятість.

Не виключено, що причина криється в тому, що підприємцям щораз важче знаходити працівників потрібної кваліфікації. Рапорт Євростату підтверджує нещодавно оприлюднені дані польського Головного управління статистики за той самий період.

З них виникає, що на кінець третього кварталу було понад 131 тис. вакантних місць праці, що на 7,5 відсотки більше, ніж на завершення другого кварталу, і аж на 37,4 % більше ніж наприкінці третього кварталу минулого року. Вакансії стосуються як посад, які вільні уже певний період часу, так і новостворених робочих місць.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:15
В Румунії чоловік знайшов у купленій на сайті вживаній шафі 95 тисяч євро і негайно повернув гроші власнику
13:00
У Кремлі запропонували називати обмежувальні заходи Заходу проти Росії не санкціями, а рестрикціями
12:30
Більше семи тисяч знищених будинків, сотні квадратних кілометрів випаленої території, понад чотири десятки людських життів. Такі результати природної пожежі у США. І вона ще триває.
11:25
Міністр оборони Норвегії Франк Бакке-Єнсен заявив, що Росія, можливо, стоїть за втручанням в роботу системи навігації GPS під час недавніх військових навчань НАТО Trident Juncture
10:25
В Ірані в рамках боротьби з економічною злочинністю стратили двох людей за економічні правопорушення
09:55
Унаслідок заворушень у колонії в Таджикистані, яке сталося 7 листопада, загинули щонайменше 50 в'язнів
09:24
США готові до протистояння у "холодній війні" з Китаєм, якщо він не змінить своєї політики в економічній, військовій та зовнішньополітичній сферах
08:49
Природна пожежа,що вирує в американському окрузі Бьютт на півночі Каліфорнії, є не тільки найбільшою за кількістю жертв, а й найбільш руйнівною в історії цього штату
07:24
У місті Джокьякарта (Індонезія) перекинулися кілька кабінок колеса огляду.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.