США виявилися рекордно лояльними до бізнесу іммігрантів

15 Грудень, 2017 - 21:16

У новій доповіді Центру американського підприємництва (CAE) аналізується роль іммігрантів та їхніх дітей в списку компаній зі списку Fortune 500 в 2017 році, який включає в себе 500 провідних компаній США, пише immigrant.today.

Згідно з даними доповіді, в цілому 43% всіх компаній зі списку Fortune 500 були створені іммігрантом або нащадком іммігранта. Політичний притулок в США . Чи можна працювати нелегально? Ці компанії охоплюють багато галузей промисловості, від високотехнологічних до роздрібної торгівлі і медицини. У список компаній, заснованих іммігрантами, входять, наприклад, AT & T; Verizon; Procter & Gamble; PepsiCo; Pfizer; Голдман Сакс; і Facebook.

До компаній, заснованим дітьми іммігрантів, відносяться Apple, Ford Motor, Home Depo, Boeing IBM, Макдоналдс тощо. Компанії зі списку Fortune 500, створені іммігрантами або їхніми дітьми, мають штаб-квартири в 33 з 50 штатів.

У цих компаніях працюють 12,8 мільйона чоловік у всьому світі. 52% з 25 провідних фірм і 57% з 35 кращих засновані іммігрантами та їхніми нащадками. 18,4% сучасних компаній зі списку Fortune 500 були засновані як мінімум одним іммігрантом, і ще 24,8% були засновані нащадком іммігранта. Однак підприємці-іммігранти не тільки знаходяться на вершині бізнес-ієрархії. Згідно з аналізом даних перепису Американського імміграційного ради, іммігранти також складали 20,3% всіх самозайнятих жителів США в 2015 році і отримали дохід в розмірі 72,3 млрд. Дол. США.

Іммігранти також складали 21,9% всіх власників бізнесу в 50 найбільших містах США в 2015 році. Автори звіту CAE роблять висновок, що дані дослідження «демонструють позитивне і постійне значення іммігрантів для створення і зростання найбільших, найуспішніших і найцінніших компаній Америки».

Проте важливо пам'ятати, що підприємництво - це лише один із способів, за допомогою якого іммігранти та їхні нащадки підвищують цінність економіки США. Вони також є найманими працівниками, споживачами та платниками податків, які сприяють економічному зростанню і створенню робочих місць в США. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.