У курортній країні майже мільйон громадян ризикує лишитися без даху над головою

16 Грудень, 2017 - 11:51

Міжнародні кредитори наполягають на вирішенні урядом Греції питання "боржників" - власників нерухомості, які до кризи придбали житло в кредит, але в силу фінансової неспроможності, не мають можливість погасити його, пише СВІТUA з посиланням на rua.gr.

Кредитори погрожують поставити під сумнів видачу чергового фінансового траншу країні, якщо питання заборгованості по житлу не буде вирішене кардинально.

Як відомо, в Греції вже не перший рік збираються почати проведення аукціони продажу житла за борги, однак суспільне обурення і мітинги протесту не дозволяли це здійснити.

Тепер, перебуваючи під тиском міжнародних кредиторів, уряд Греції більше не має наміру надавати відстрочку початку аукціонів.

За повідомленням порталу Protothemа, більше мільйона осіб у Греції можуть залишитися без даху над головою через борги перед національноми органами та банками.

"Уряд ставить хрест на наших мріях і нашому житті", - кажуть мешканці країни. Величезна хвиля конфіскацій майна чекає на громадян в найближчі місяці в Лавріо, Нікії та Неа Йонії.

Також на проталі Protothemа йдеться, що влада щодня конфісковує майно у боржників, які мають борг перед податковими органами навіть в розмірі 500 євро!

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

22:12
Іспанський суд присудив колишнім членам каталонського уряду повернути понад 10 мільйонів євро державних коштів, витрачених на опитування про незалежність Каталонії в 2014 році.
21:58
В Ізраїлі за останні два дні в результаті масованого ракетного обстрілу з сектору Гази постраждали щонайменше 108 осіб.
21:36
Перші члени каравану мігрантів, що місяць тому вирушив з Гондурасу в північному напрямку, досягли кордону США.
17:35
Вартість "чорного золота" впала до семимісячного мінімуму.
17:05
Учора у віці 95 років не стало людини, яка створила дивовижний світ супергероїв\
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.