У США іммігрантів розлучають із їх дітьми

14 Грудень, 2017 - 19:54

Протягом 2016 р посилилася нелюдська практика відділення дітей-іммігрантів від їх батьків, здійснювана американськими імміграційними чиновниками уздовж кордону між США і Мексикою, пише immigrant.today.

Сімейне єдність вже давно визнано одним з основоположних прав людини, закріпленим як в національному, так і в міжнародному праві. Поділ членів сім'ї на кордоні між США і Мексикою і в межах Сполучених Штатів, яка не грунтується на виправданих підставах захисту дітей, суперечить міжнародному та американським законодавством про добробут дітей, права людини і біженців.

Тривожне збільшення числа насильно розділених сімей є останньою крапкою в тиску на сім'ї іммігрантів і суперечить заявам колишнього міністра національної безпеки Джона Келлі, зробленому в березні 2017 року, який він стверджував, що Департамент внутрішньої безпеки (DHS) не буде поділяти сім'ї, якщо дитина не знаходиться в небезпеці.

У відповідь на це серйозне порушення Американський імміграційний рада у співпраці з Комісією у справах жінок і декількома іншими імміграційними організаціями подали скаргу в Управління з питань громадянських прав і громадянських свобод Департаменту внутрішньої безпеки (CRCL) і в Канцелярію Генерального інспектора (OIG), вимагаючи розслідування зростаючого числа поділу сімей.

У скарзі наводиться репрезентативна вибірка випадків, коли діти були відокремлені від своїх членів сім'ї, які шукають притулку, на кордоні. У число цих випадків включені кілька інцидентів, коли родичі були відокремлені від сімей, щоб уряд міг переслідувати їх в судовому порядку за незаконний повторний в'їзд в США. Також сюди відносяться випадки, коли малюків забирають у батьків і поміщають в дитячі притулки, оскільки батько не може піклуватися про дитину в період свого ув'язнення.

Поділ родини призводить до довготривалої травмі членів сім'ї і може надати глибоке вплив на здатність висловлювати або документувати страх повернення в країни, з яких вони біжать, що необхідно при поданні клопотання про притулок. Деякі особи не отримують ніякої інформації про те, як знайти, зв'язатися або возз'єднатися з членом сім'ї; що ще більше посилює проблему. Розширення згубної практики поділу родичів в кінцевому підсумку призведе до того, що більша кількість сімей втратять свої імміграційні справи і будуть в підсумку депортовані з США. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.