У якій із європейських країн можна не боятися депортації

10 Грудень, 2017 - 10:22

Призупинення депортації громадян Сирії триватиме до кінця 2018 року. Таке рішення прийняли федеральні міністерства внутрішніх справ земель на щорічній конференції в Лейпцигу, пише germania.one.

Союз і, перш за все, землі Баварія і Саксонія негативно відреагували на таке рішення. Вони хотіли продовжити термін заборони на депортацію тільки до липня 2018 року, щоб мати можливість в першу чергу депортувати небезпечних злочинців, але СДПН виступили категорично проти.

У той же час вони закликали федеральний уряд переглянути ситуацію з безпекою в Сирії. За словами міністра внутрішніх справ Саксонії Маркуса Ульбіга (Markus Ulbig, CDU), при будь-яких змінах ситуації, міністри внутрішніх справ повинні провести нові консультації, особливо щодо правопорушників і злочинців.

Тим часом федеральний міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр (Thomas de Maizière, CDU) повідомив, що пройде ще, принаймні, кілька місяців, перш ніж з'явитися нова оцінка ситуації в Сирії.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.