В Естонії Україну назвали гібридною державою без перспектив вступу до ЄС

8 Грудень, 2017 - 13:23

У телевізійній програмі "Meedia Keskpunkt" Талліннського телебачення, яке транслюється на гроші платників податків, Україну назвали штучним утворенням, існування якого стало можливим лише завдяки Радянському союзу, і поіронізувати над програмою Східного партнерства ЄС, пише СВІТUA з посиланням на Postimees.

"Найцікавіше, що вчора я слухав коментар Euronews, і там було сказано, що в Україні на руках населення приблизно п'ять мільйонів одиниць зброї. І дуже багато збройних об'єднань. Хто обстрижений наголо, хто з чубом - все головорізи. Тож питання найближчих днів, коли в Україні вибухне справжня громадянська війна", - сказав ведучий програми, центрист Хеймар Ленк.

"Нагадаємо ще раз те, про що ми вже давно говоримо. Що Україна - штучна держава. Не існує єдиної України. Західна Україна і Східна - два різні світи. І як можна розумно керувати такою державою? 

І ще більше дивує те, що Євросоюз тепер намагається якось інтегрувати цю Україну. На останній зустрічі відмовилися від того, що Україна коли-небудь зможе вступити до Євросоюзу. Але те, що відбувається в Україні, показує, що історично склалась, скажімо, гібридна держава. І те, що там зараз відбувається, - абсолютно природний наслідок, просто там не змогли [створити] розумну демократичну державу", - додав Март Уммелас.

"Україна насправді існувала останні 70 років лише завдяки Радянському Союзу, і зараз, на мій погляд, намагаються створити гібридну державу", - сказала колишній головний редактор Kesknädal Урмі Рейнде.

Головне фото: rus.postimees.ee.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.