Індійцям показали всі красоти української культури

7 Грудень, 2017 - 15:33

Україна була представлена на 29-му Міжнародному благодійному ярмарку, який відбувся у столиці Індії за організаційної підтримки Асоціації Жінок Країн Співдружності м. Делі (The Delhi Commonwealth Women’s Association (DCWA) та представників дипкорпусу, акредитованого в Індії, повідомляє Global Ukraine

Україна, поряд з іншими країнами-учасницями, яких налічувалось близько 40, була представлена окремим стендом, декорованим у національному стилі.

Співробітники Посольства України, члени їхніх сімей, які представляли національний стенд, пропонували відвідувачам заходу українські національні страви, одяг та різноманітні сувеніри.

Усі фото: Марина Акрам

У рамках заходу позитивне враження гостей та учасників ярмарку справили танець «Гуцулянка», на однойменну пісню І. Поповича, українських діаспорянок під художнім керівництвом Еліни Абакарової, а також виступ скрипальки з України Юлії Усачової.

Кошти, отримані українською стороною в рамках ярмарку, будуть передані організаторам для забезпечення функціонування медичного центру для малозабезпечених у місті Нью-Делі. GU

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.