У Німеччині діти іммігрантів не можуть отримати навіть свідоцтво про народження

7 Грудень, 2017 - 12:08

Представники Німецького інституту з прав людини (DIMR) стурбовані, що багато мігрантів не мають посвідчення особи, тому їхні діти, народжені в Німеччині, не можуть отримати свідоцтво про народження. Точних підрахунків кількості незареєстрованих дітей поки немає, але за неофіційними даними, мова йде про сотні випадків, пише germania.one.

Через відсутність свідоцтва про народження або хоча б виписки з реєстраційної книги про народження дитини батькам і дітям біженців складно буде отримати дозвіл на медичний огляд і може привести до проблем при подачі заяви на надання притулку.

За словами правозахисниці Клаудії Кніттель, кожна народжена в Німеччині дитина повинна бути зареєстрована автоматично. Будь-яка клініка повинна мати право фіксувати народження дитини і передавати дані до відповідних органів для його реєстрації.

Поки ж для вирішення проблеми пропонується надавати батькам хоча б виписку з реєстру, з якою вони могли б отримати дозвіл на медогляд дитини. DIMR випустила брошури німецькою, англійською, арабською мовами, в яких пояснюється, як зареєструвати свою дитину тим мігрантам, у кого немає документів.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.