У Німеччині платять величезні суми за імітацію українського святого

6 Грудень, 2017 - 17:53

29-річний Себастьян працює в Мюнхені Святим Миколаєм. Він розповів про нюанси своєї роботи і про тих робочих моментах, які він ніколи не забуде, пише germania.one.

Відмінні якості гарного працівника, виконуючого роль Миколая.

Микола повинен заслужити повагу дітей, тому йому слід бути добрим, а й в міру строгим. Я добре підготовлений для такої роботи, так як граю на сцені аматорського театру. До кожної дитини знаходжу свій підхід. Особливу важливість я надаю святкового костюму і вважаю, що все має виглядати натурально, в тому числі і борода.

Що входить в обов'язки Миколи?

Ми завжди приїжджаємо до клієнтів на машині, де і перевозимо костюми і все необхідне. Перед тим, як увійти в будинок, я надягаю бороду і перуку, так як за кермом вони заважають. Я беру з собою палицю і книгу. Батьки залишають запаковані подарунки перед дверима. Попередньо вони розповідають нам про дитину, про його здобутки і вчинках. Потім Крампус стукає у вікно, і ми заходимо. Посох вручаємо наймолодшій дитині, потім по черзі кличе кожного і обговорюємо його досягнення і проступки. Потім діти читають вірші, співають пісні або дарують мені свої малюнки, після чого я вручаю їм подарунки.

Що особливо добре запам'ятовується?

У День Святого Миколая вся сім'я збирається разом і це чудово. Нашому приходу раді не тільки діти, а й дорослі. Одного разу ми прийшли в будинок, де дідусь уже був прикутий до ліжка, але він так зрадів нашому візиту !.

Де ми знаходимо клієнтів?

Я в цій професії ще з дитинства, коли мій батько працював Миколою, а я супроводжував його в якості Крампус. Нам часто телефонують його старі клієнти, і наші нові, які стали постійними. Кілька років тому не доводилося робити рекламу, але попит на Миколу падає, ніж ми дуже засмучені. Я дуже не хочу, щоб ця традиція померла.

Скільки грошей ми заробляємо?

Ми працюємо для того, щоб робити благодійні пожертви, які ми передаємо на лікування дітей, наприклад, в дитячу клініку Haunerschen, що в Мюнхені. Навіть за бензин ми платимо з власних грошей. За 14 проведених свят вся наша команда отримує від € 3500 до € 4500. У святкові дні у нас буває в середньому сім свят в день. Крім основної суми, батьки доплачують за кожну дитину від € 10, € 20 а іноді і € 50.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.