Одна з розвинених країн Європи стає навдивовижу лояльною до іммігрантів

6 Грудень, 2017 - 09:55

За даними опитування, проведеного Kantar TNS для Helsingin Sanomat, в даний час менше фінів виступають проти імміграції в порівнянні з даними з декількох років назад. В опитуванні брало участь 1 005 осіб, пише immigrant.today.

У 2010 році тільки 36% респондентів заявили, що Фінляндія повинна дозволити більшій кількості людей переїжджати сюди з інших країн.

Сьогодні ця цифра становить 47%. Крім того, 7 років тому 59% респондентів заявили, що вони виступають проти імміграції в цілому, а в 2017 році тільки 41% опитаних висловили таку точку зору.

Респондентів запитували про їхні погляди на серйозність викликів, які будуть супроводжувати імміграцію до Фінляндії в розмірі 10 000, 100 000 і 1 мільйон чоловік. Експерти вважають, що Фінляндія зіткнеться з помірними або серйозними викликами, якщо в країну прийде ще 100 000 іммігрантів Близько 67% опитаних сказали, що в країні багато або досить багато расизму.

Професор асоційованої соціології Олена Нарі, яка спеціалізується на питаннях імміграції, сказала, що антиімміграційні настрої мають тенденцію зміцнюватися і поширюватися за часів економічної невизначеності або занепаду.

Крім того, на думку Нарі, на більш позитивне ставлення до іммігрантів впливає проблема старіння населення і скорочення його чисельності. Громадяни Фінляндії усвідомлюють, що зараз потрібне нове покоління трудящих для підтримки економіки. «Старіння населення є проблемою вже багато років. У Швеції зростання населення був жвавим завдяки високим показникам імміграції, що призвело до економічного зростання », - говорить Нарі.

За даними Імміграційної служби, в 2015 році в Фінляндії прийшло близько 32 500 осіб, які шукають притулку, а через рік цей показник склав всього 6 000 осіб. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.