У ЄС хочуть заборонити традиційну турецьку страву

5 Грудень, 2017 - 14:32

Європарламент збирається ввести заборону на виробництво і збут донер-кебабів.На думку чиновників, блюдо небезпечно для здоров'я, повідомляє 34travel з посиланням на Associated Press.

Чиновники ЄС звернули увагу на те, що для приготування кебабів використовують фосфати, які шкодять здоров'ю. За словами медиків, яких залучили до дослідження проблеми, вживання фосфатів може призвести до розвитку серцево-судинних захворювань.

Власники кебабних, опитані Associated Press, запевняють, що не можуть відмовитися від додатків. Адже саме вони роблять м'ясо соковитим і смачним.

В одній тільки Німеччині понад 16 тисяч донерних. Десятки тисяч людей працюють в цій багатомільярдної галузі. Тому не тільки власники закладів, а й багато чиновників поставилися до законопроекту негативно. Так, Ренате Зоммер, член консервативної партії Ангели Меркель в Європейському парламенті, написав на Facebook, що «через заборону на додавання фосфату виробництво Донер припиниться, що призведе до втрати тисяч робочих місць».

Якщо парламент ЄС все ж таки ухвалить закон, закладам доведеться закритися або змінити спосіб приготування м'яса.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.