У столиці арабського світу тріумфувала книжка українського Каменяра

5 Грудень, 2017 - 12:16

Українські видавці беруть участь у Бейрутському міжнародному арабському книжковому ярмарку. Захід триватиме до 13 листопада.

Про це повідомив посол України у Лівані Ігор Осташ, пише gazeta.ua.

"Бейрут не дарма називають видавничою столицею арабського світу. Це наша перша участь у цьому престижному форумі — і відразу у якості почесних гостей. До нас тут прикута особлива увага, і вже під час відкриття ярмарку делегація VIP-гостей на чолі з колишнім прем'єр-міністром, а тепер лідером прем'єрської фракції Фуадом Синьйорою у числі перших завітала до нашого "бутікового" стенду", - повідомив Ігор Осташ.

У книжковому ярмарку бере участь письменниця, директорка видавництва "Дуліби" Марина Гримич, яка видала арабомовне видання поетичної збірки Івана Франка "Зів'яле листя" в перекладі Імадеддіна Раефа.

10 грудня на ярмарку відбудеться День України, під час якого презентують збірку.

Також плануються ділові зустрічі українських та арабських видавців, підписання двосторонніх угод про співпрацю між Книжковим Арсеналом, Львівським форумом видавців, Клубом арабської культури та Асоціацією арабських видавців.

Фото: gazeta.ua

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.