У Канаді більше не можна буде придбати деякий вид техніки

5 Грудень, 2017 - 10:09

Раніше продавці смартфонів в Канаді могли стягувати з покупців додаткову плату за розблокування телефону. Але в цьому році Канадська комісія з радіо, телебачення і телекомунікацій вирішила заборонити продаж заблокованих смартфонів, пише vancouverok.

Закон вступає в силу сьогодні, першого грудня, а це значить, що тепер покупці мають право на безкоштовну розблокування телефону, який вони купують. Крім того, ті, що продаються пристрої повинні бути розблоковані.

Якщо продавець спробує збути вам заблокований телефон, ви можете поскаржитися в Комітет з розгляду скарг телевізійних служб (Commission for Complaints for Telecom-television Services).

Більшість провайдерів розмістили на сайтах інструкції з розблокування телефону. Залежно від марки, куплений смартфон можна розблокувати віддалено.

Крім того Канадська комісія з радіо, телебачення і телекомунікацій опублікувала нові правила щодо пробних періодів. Тепер покупці можуть безкоштовно скасовувати договір з провайдером протягом 15 днів, якщо вони використовували менше половини місячного тарифу.

Покупці також можуть безкоштовно розірвати контракт після 2 років користування послугами провайдера - навіть якщо контракт підписано на більш тривалий термін.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.