Громадяни деяких країн тепер зможуть подорожувати до Канади без віз

4 Грудень, 2017 - 17:04

З 1 грудня 2017 року всі громадяни Румунії та Болгарії зможуть здійснювати короткострокові поїздки в Канаду без віз, пише immigrant.today.

1 грудня 2017 року набрав чинності безвізовий режим з Канадою для громадян Болгарії та Румунії. Відповідне повідомлення опубліковано на сайті Єврокомісії.

Таке рішення Канади вітали багато європейських політиків - Комісар з питань міграції, громадянства та внутрішніх справ Дімітріс Аврамопулос, Комісар з регіональної політики Коріна Крецу, Комісар з цифрової економіки та суспільству Марія Габріель і інші.

Пояснення простою мовою як вважати прохідний бал в Express Entry в 2017. Зокрема, Коріна Крецу сказала: «Це чудова новина для румунських і болгарських громадян, і з цієї п'ятниці [01/12/2017] вони зможуть подорожувати до Канади без клопоту про подачу візи. Відмінна спільна робота між Румунією, Болгарією, Канадою та ЄС ».

Румунським та болгарських громадян більше не потрібна віза Temporary Resident Visa для поїздки в Канаду. Однак, як і інші безвізові пасажири, всі румунські та болгарські громадяни, які вирушають до Канади по повітрю, повинні будуть отримати електронний дозвіл на поїздку (Electronic Travel Authorization, eTA) до посадки на політ в Канаду.

Це відноситься до всіх румунським та болгарським громадянам, літаючим в Канаду або транзитом через Канаду. Румуни і болгари, які вже мають дійсну канадську візу, можуть продовжувати використовувати її для поїздок або транзиту через Канаду до закінчення терміну її дії і не зобов'язані подавати заявку на отримання нового eTA. Подати заявку на eTA щодо просто.

Кандидатам пропонується заповнити деяку особисту інформацію та відповісти на кілька основних питань, пов'язаних зі злочинністю (несудимість) або медичними проблемами. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.