США намагаються депортувати навіть власних громадян

4 Грудень, 2017 - 19:24

Офіцер Департаменту Національної безпеки США в 2016 році заарештував 39-річного громадянина США Серджіо Каррільо і відправив його в центр утримання нелегальних іммігрантів в Лос-Анджелесі, що чекали рішення суду про їх депортацію, пише forumdaily.

Цей арешт став початком заплутаного важкого випробування для Каррільо, пише LA Times .

Заяви чоловіка про те, що він є громадянином США, викликали насмішки офіцерів, і, не дивлячись на них, було розпочато процес його депортації.

Урядовцям потрібно 4 дні, щоб визнати свою помилку і звільнити Каррільо.

Він подав до суду через незаконне арешту, і в рамках врегулювання позову уряд виплатить йому 20 000 доларів.

Прес-секретар ICE відмовилася від коментарів у цій справі, посилаючись на федеральні закони про конфіденційність.

У службі підкреслили, що «ICE ніколи не буде свідомо приймати примусові заходи або затримувати людину, якщо є докази, що свідчать про те, що він є громадянином США».

Каррільо розповів, що він народився в Мексиці, але це було результатом збігу обставин. Його батьки, які жили в Каліфорнії в якості законних постійних жителів, вирушили до Мексики у відпустку, і там у його матері почалися передчасні пологи.

Будучи дитиною, Каррільо автоматично став громадянином США, коли його мати пройшла процес натуралізації.

У дорослому віці він двічі мав проблеми з правоохоронними органами: обвинувальний вирок за перенесення прихованого зброї в 2007 році, і ще один у 2011 році - за передачу матеріалів сексуального характеру неповнолітньому. У другому випадку Каррільо був засуджений до 240 діб у в'язниці і 3-річному умовного терміну.

Ці злочини і факт народження Каррільо в Мексиці, мабуть, і стали причиною підвищеної уваги чиновників до чоловіка.

Якби він дійсно був нелегалом, то ці злочини зробили б процес його депортації пріоритетним.

Примітно, що в 2011 році, після відбування покарання, офіцери ICE допитали Каррільо і відпустили його, ймовірно, переконавшись в тому, що він знаходився в США легально, але в 2016 році це питання чомусь знову було піднято.

При цьому ніякі його заяви не могли переконати імміграційних офіцерів, вони почали перевіряти інформацію і відпустили його лише після того, як родичі Каррільо найняли адвоката, і той відправив у відомство кілька документів, що підтверджують легальність перебування чоловіка в США.

Імміграційні адвокати кажуть, що ця справа є ілюстрацією більш широкою проблеми. Бази даних імміграційних органів неточні і застарілі, що призводить до того, що щорічно під вартою в імміграційних в'язницях виявляються десятки американських громадян.

З 2002 року Служба імміграційного і митного контролю (ICE) помилково затримала щонайменше 2840 громадян США, підозрюючи їх у нелегальному перебуванні на території США і в подлежаніі депортації, щонайменше 214 з них утримувалися під вартою протягом певного періоду часу, поки ситуація з'ясовувалася.

З січня 2017 року ICE припинила публікувати дані про тих, кого бере під варту, і неможливо дізнатися, скільки громадян США були помилково затримані під час рейдів, і число депортацій, що проводяться адміністрацією президента Дональда Трампа.

Одним з таких випадків став арешт у березні 2017 року Гвадалупе Пласкінціі, її відправили в імміграційну в'язницю ICE, незважаючи на те що вона отримала громадянство 2 десятиліття тому. 59-річну жінку звільнили тільки після того, як її дочка показала агентам ICE паспорт матері.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.