Рівень якості роботи в Канаді суттєво знижується

4 Грудень, 2017 - 13:33

Нові дані перепису Статистичної служби Канади показують, що якість канадських робочих місць продовжує падати, а нестійка зайнятість продовжує зростати, пише Наш Ванкувер

Найбільш тривожно, що менше половини всіх канадських працівників (49,8%) у віці від 25 до 54 років працювали на умовах повної зайнятості повний рік в 2015 році.

За даними StatCan, «період з 2005 по 2015 рік означав загальний перехід від повної зайнятості до неповної або часткової роботі», що вони приписують до «соціальним і економічним змінам, таким як 2008- 2009 фінансовий криза", а також "перехід від традиційного до більш гнучкого графіка роботи ".

Фото: Statistics Canada

В цілому, за статевою ознакою 56,2% чоловіків і 43,7% жінок в даний час працюють на умовах повної зайнятості цілий рік, а 33,8% чоловіків і 38,7% жінок - на неповний робочий день і / або на неповний рік .

Примітно, що частка чоловіків середнього віку, які працюють на повну ставку, скоротилися на 7,1%, в порівнянні з 2,7% жінок, - це найнижчі показники, зафіксовані StatCan (з 1980 року).

«Менше чоловіків середнього віку (у віці від 25 до 54 років) працюють на повний робочий день. У 2015 році 56,2% чоловіків у віці від 25 до 54 років працювали повний робочий день протягом усього року, в порівнянні з 63,3% на десять років раніше ».

Тим часом, протягом того ж періоду часу StatCan зазначає, що зростання зайнятості був найсильнішим в сфері виробництва послуг, збільшившись на 12%. В цей же час в Канаді скоротили 387 320 робочих місць в обробній промисловості.

Роздрібний продавець залишається найбільш поширеним заняттям в Канаді. Ця широка категорія, яка включає в себе  обслуговують станцій,  службовців продуктових магазинів і ін.

«StatCan зазначає, що ці робочі місця були в основному на« неповний робочий день», а в 2016 році середній вік канадського роздрібного працівника склав 36,7 років.

Статистична служба також виявила, що приблизно кожен п'ятий канадець у віці старше 65 років працював у 2015 році, що більш ніж в два рази перевищує число пенсіонерів, які працюють в 1995 році.

Це рекордна кількість літніх робітників у Канаді, які працюють на повний робочий день.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.