Рівень якості роботи в Канаді суттєво знижується

4 Грудень, 2017 - 13:33

Нові дані перепису Статистичної служби Канади показують, що якість канадських робочих місць продовжує падати, а нестійка зайнятість продовжує зростати, пише Наш Ванкувер

Найбільш тривожно, що менше половини всіх канадських працівників (49,8%) у віці від 25 до 54 років працювали на умовах повної зайнятості повний рік в 2015 році.

За даними StatCan, «період з 2005 по 2015 рік означав загальний перехід від повної зайнятості до неповної або часткової роботі», що вони приписують до «соціальним і економічним змінам, таким як 2008- 2009 фінансовий криза", а також "перехід від традиційного до більш гнучкого графіка роботи ".

Фото: Statistics Canada

В цілому, за статевою ознакою 56,2% чоловіків і 43,7% жінок в даний час працюють на умовах повної зайнятості цілий рік, а 33,8% чоловіків і 38,7% жінок - на неповний робочий день і / або на неповний рік .

Примітно, що частка чоловіків середнього віку, які працюють на повну ставку, скоротилися на 7,1%, в порівнянні з 2,7% жінок, - це найнижчі показники, зафіксовані StatCan (з 1980 року).

«Менше чоловіків середнього віку (у віці від 25 до 54 років) працюють на повний робочий день. У 2015 році 56,2% чоловіків у віці від 25 до 54 років працювали повний робочий день протягом усього року, в порівнянні з 63,3% на десять років раніше ».

Тим часом, протягом того ж періоду часу StatCan зазначає, що зростання зайнятості був найсильнішим в сфері виробництва послуг, збільшившись на 12%. В цей же час в Канаді скоротили 387 320 робочих місць в обробній промисловості.

Роздрібний продавець залишається найбільш поширеним заняттям в Канаді. Ця широка категорія, яка включає в себе  обслуговують станцій,  службовців продуктових магазинів і ін.

«StatCan зазначає, що ці робочі місця були в основному на« неповний робочий день», а в 2016 році середній вік канадського роздрібного працівника склав 36,7 років.

Статистична служба також виявила, що приблизно кожен п'ятий канадець у віці старше 65 років працював у 2015 році, що більш ніж в два рази перевищує число пенсіонерів, які працюють в 1995 році.

Це рекордна кількість літніх робітників у Канаді, які працюють на повний робочий день.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:58
Вугрі у британській річці Темза стали активнішими через вміст кокаїну у стічних водах.
07:36
Поліцейські графства Дербішир у Великій Британії врятували домашню мишу-піщанку, яка залишилася одна, бо її хазяїн потрапив до в'язниці.
07:12
Президент США Дональд Трамп заявив на своїй сторінці у Twitter, що не бачить необхідності у проведенні медіа-брифінгів у Білому домі, бо американці дістають інформацію про позицію адміністрації і без цього.
00:58
У селищі Намци в Якутії дві 5-річні дівчинки пішли непоміченими з дитячого садка в 45-градусний мороз. Вихователі помітили зникнення дітей тільки тоді, коли за ними прийшли батьки.
23:58
Посольство США в Нігерії попереджає американских громадян про загрозу нападу радикального ісламістського угруповання "Боко харам" і осередку "Ісламської Держави" під час виборів в країні.
23:48
Часткове припинення роботи уряду США (шатдаун) підриває здатність ФБР вести операції проти терористів та іноземних розвідок у світовому масштабі.
23:36
Влада Болгарії планує зупинити продаж громадянства за інвестиції заможних іноземців.
23:24
Уряд Польщі прийняв проект "Мама 4 плюс", який передбачає, що мами, які народили і виховали принаймні чотирьох дітей, матимуть право на мінімальну пенсію.
22:36
Президент Росії Володимир Путін та прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе у вівторок, 22 січня, обговорили в Москві переспективи укадення мирного договору між країнами, проте не досягли в цьому питанні прориву.
22:12
У Росії з'явилася у продажу настільна гра для дітей "Наші в Солсбері" від популярного виробника "Ігроленд".
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.