Українка поділилася секретами роботи моделлю в Китаї

4 Грудень, 2017 - 11:11

Українки, які працюють моделями в країнах Азії, всередньому заробляють близько 2 - 2,5 тис. дол. на місяць. Найбільше платять в Китаї. Там оплачують роботу погодинно. В Японії, Кореї, Сінгапурі та Малайзії ціна фіксована робочий день - за 5 або 10 годин. Заробіток залежить від портфоліо, досвіду, сезону та агентства, пише Gazeta.

Усі фото: з архіву Дарії Бондаренко

"В Китаї за показ отримувала в середньому близько 200 доларів. Зйомка для каталогу — 100 доларів за годину роботи. Але для них модель - це вішалка. Нікого не хвилює, чи втомилася ти в туфлях на два розміри менше. Головне відзняти весь запланований ними одяг. Доводиться звикати до брудних щіток для макіяжу, поганої косметики, накладних вій і плойки на 240 градусів, - розповідає Gazeta.ua 21-річна Дарія Бондаренко. Почала працювати моделлю у 19 років. Вперше полетіла в Корею.

"В Кореї чи Японії більш безпечно, агентство піклується про моделей, особливо якщо це перша їхня поїздка. Японці перед макіяжем роблять масаж, зволожувальні маски. В цих країнах платять від 600 до 1000 доларів в день за зйомки для каталогів. За покази — 200-250 доларів. В Таїланді за день заробляють 400 - 500 доларів".

За словами дівчини, після закінчення контракту суму, яку модель отримала від клієнта, ділять.

"10% йдуть материнському агенству, 40% - приймаючому, 50% - моделі. Із цих 50% віднімаються витрати, які понесло агентство. Це вартість квитків, квартири, карманні гроші. Окремо вираховуються податки. Залишок - заробіток моделі. Я отримую всю суму цілком, так і частинами, залежить від умов контракту".

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.