Український співак-науковець дав концерт у Стенфорді (ВІДЕО)

3 Грудень, 2017 - 13:02

Святослав Вакарчук, соліст гурту «Океан Ельзи», дав невеличкий концерт у стінах Стенфордського університету в Каліфорнії. Співак перебуває у Стенфорді в ролі дослідника, разом із трьома іншими українцями, які там навчаються в рамках стипендіальної програми для нових українських лідерів (Ukrainian Emerging Leaders Program). Вакарчук також є одним зі спонсорів програми, якій і був присвячений захід, повідомляє "Голос Америки"

У рамках програми при Центрі деммій досвід Святослав Вакарчук виконав частину власних україномовних пісень, а також деякі народні, і доповнив виступ відомими джазовими композиціями англійською мовою. Йому акомпанував піаніст Фіма Чупахін.ократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (CDDRL) українці отримали унікальну можливість провести академічний рік у Стенфордському університеті, поглиблюючи знання та працюючи над власними проектами з демократизації України.

Перед концертом відбулася дискусія, в якій взяли участь експерти з української політики Валерій Чалий, посол України в США, Олена Кошарна, засновник і головний виконавчий директор інвестиційної компанії Horizon Capital, та Майкл Макфол, директор Інституту міжнародних досліджень Фрімана Споґлі та колишній посол США в Росії (2012-2014). Модерував дискусію Френсіс Фукуяма, Мосбахер-директор CDDRL.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.