Закони провідної країни Європи дійшли до абсурду

1 Грудень, 2017 - 10:57

Німці - народ в більшості своїй законослухняний навіть, на перший погляд, в дрібницях. І все ж деякий юридичні сторони німецького життя можуть викликати здивування - і не тільки у іноземців. Цивільний кодекс (BGB), найбільший і основний закон Німеччини, який розроблявся і приймався ще в кайзерівську епоху, зазнавши різні зміни і доповнення, діє донині. Цивільні відносини регулюють понад дві тисячі параграфів BGB, деякі з яких не так вже й однозначні, пише germania.one.

Весілля поза законом

У розділі «Сімейне право» зазначено, що шлюб є ​​недійсним, якщо один з майбутнього подружжя насправді не знає, що він або вона поєднується шлюбом або ж під час процедури реєстрації знаходиться в несвідомому стані. Так що, наприклад, лас-вегаскій варіант п'яною весілля в Німеччині не проходить. І тому, хто захоче манівцями залучити коханої людини в сімейну зв'язок на довгі роки, слід шукати інші способи.

Ядерному вибуху - штраф Тим, хто на дозвіллі виношує плани світового панування, слід знати про деякі обмеження німецького законодавства. Громадяни, які бажають побудувати в своєму сараї невеликий ядерний реактор і проводити в городі випробування атомної бомби, повинні пам'ятати про відповідальність за подібні діяння. Відповідний параграф «Обов'язкового права» передбачає суворе покарання за ядерний вибух - позбавлення волі до п'яти років або грошовий штраф.

Відкрийте, сажотрус!

Працівникові циліндра і йоржа в Німеччині для чищення димоходу набагато легше отримати доступ до будь-якого житла ніж, припустимо, тієї ж поліції. Перешкоджати сажотрусу виконувати свої професійні обов'язки - незаконно. Багатьом німцям, особливо в містах, не дуже подобається такий стан справ, оскільки в їх будинках немає димоходів. Сьогодні мешканці повинні впускати сажотрусів, щоб ті перевіряли рівень окису вуглецю і сажі, проте сучасні опалювальні системи багатьох будинків не передбачають ні першого, ні другого.

Мир праху? Не зовсім

Навіть після смерті законодавство Німеччини продовжує невпинно опікувати громадян. Згідно із законом в більшості німецьких земель тіла померлих підлягають захороненню в межах кладовища. Єдиним винятком є ​​поховання в морі. Це означає, що навіть якщо небіжчик був кремований, урна з прахом неодмінно повинна бути розміщена на кладовищі. З цієї причини багато німців користуються послугами крематоріїв в Швейцарії, де передача попелу сім'ї вже вважається «похованням». Тільки лише останнім часом в деяких містах правила поховання кілька пом'якшилися.

Чи не косите - не судимі будете

Німці ставляться до відпочинку досить серйозно, гучні звуки в вихідні дні - і до речі, абсолютно справедливо, переслідуються за законом. У певні години подекуди навіть не можна кидати скляні пляшки в сміттєву корзину. Тоді що вже говорити, скажімо, про сверо=ління. І стрижка газону по неділях теж вважається протиправним діянням, що передбачає чималі штрафи для порушників тиші. Так що люди, які працюють шість днів на тиждень можуть з часом перетворити свої затишні двори в дикі непрохідні джунглі.

 

 

 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:15
В Румунії чоловік знайшов у купленій на сайті вживаній шафі 95 тисяч євро і негайно повернув гроші власнику
13:00
У Кремлі запропонували називати обмежувальні заходи Заходу проти Росії не санкціями, а рестрикціями
12:30
Більше семи тисяч знищених будинків, сотні квадратних кілометрів випаленої території, понад чотири десятки людських життів. Такі результати природної пожежі у США. І вона ще триває.
11:25
Міністр оборони Норвегії Франк Бакке-Єнсен заявив, що Росія, можливо, стоїть за втручанням в роботу системи навігації GPS під час недавніх військових навчань НАТО Trident Juncture
10:25
В Ірані в рамках боротьби з економічною злочинністю стратили двох людей за економічні правопорушення
09:55
Унаслідок заворушень у колонії в Таджикистані, яке сталося 7 листопада, загинули щонайменше 50 в'язнів
09:24
США готові до протистояння у "холодній війні" з Китаєм, якщо він не змінить своєї політики в економічній, військовій та зовнішньополітичній сферах
08:49
Природна пожежа,що вирує в американському окрузі Бьютт на півночі Каліфорнії, є не тільки найбільшою за кількістю жертв, а й найбільш руйнівною в історії цього штату
07:24
У місті Джокьякарта (Індонезія) перекинулися кілька кабінок колеса огляду.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.