Один зі штатів Америки ставиться до мешканців із неймовірною щедрістю

30 Листопад, 2017 - 17:01

У Аляски є ряд програм стимулювання, щоб спонукати людей приїхати в цей штат і залишитися тут назавжди, пише forumdaily.

Штат фактично не оплачує ваші дорожні витрати, але будь-хто, хто переїжджає сюди з наміром жити постійно, може претендувати на дивіденди перманентного Фонду, який розподіляє прибутки від торгівлі нафтою серед жителів Аляски.

З 1982 року штат щорічно видає своїм громадянам чеки на дивіденди перманентного Фонду, розподіляючи певну частину прибутку від продажу нафти між постійними жителями - як дітьми, таки дорослими. Жителі отримують від $ 331 до $ 2072 на людину. Найвищий прибуток в 2015 році була $ 2 072.

Претендувати на дивіденди нескладно. Заявники повинні бути жителями Аляски весь минулий рік, заявивши про себе в будь-якому іншому штаті і не бувши між на Алясці більше 180 днів. Заявники також не повинні бути під вироком суду або перебувати у в'язниці за кримінальний злочин.

Той, хто вступив в програму в 1982 році, за цей час отримав більше $ 39 000. Мешканці можуть використовувати гроші так, як вони вважають за потрібне, поки живуть на Алясці.

Це далеко не перший випадок, коли робляться неординарні заходи для залучення нових жителів. Раніше ми писали про селі Альбані в Швейцарії, яка заманює нових жителів, пропонуючи сім'ї з двома дітьми отримати 70 тисяч франків ($ 71 284). Італійське місто Кандела обіцяє дати по 2 тисячі євро переселенцям. А на Сицилії готові віддавати будинку новим жителям всього за 1 євро.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:56
Джессіка Бісманн, яка входить до ультраправої партії "Альтернативи для Німеччини", може поплатитися за старі фотографії на фоні вина з Адольфом Гітлером на етикетці.
16:46
Промислове виробництво у США показало найбільший приріст за вісім останніх років
16:33
Переможницею найпрестижнішої літературної нагороди цього року стала Анна Бернс
12:52
Трамп залишив дружину Меланію без парасольки під час дощу, хоча сам сховався під нею
10:37
Близько 85% жінок-депутатів, які працюють у парламентах європейських країн, стикалися з проявами насильства на роботі
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.