У сусідній країні клієнтів банку обслуговуватимуть українською мовою

28 Листопад, 2017 - 14:11

Досі іноземці, особливо ті, котрі щойно приїхали до Польщі, мали проблеми з відкриттям місцевого банківського рахунку. Це стосувалося як працівників, так і особливо студентів та учнів з України, пише Prostir.

Тому в нас для Вас чудова інформація: польський «Getin Bank» підготував пропозицію для громадян України, відтепер рахунок «Прості засади» можна відкрити лише з одним документом, що посвідчує особу.

Від 16 жовтня громадяни України, які перебувають на території Польщі, можуть відкрити цей рахунок: для цього вистачить пред’явити закордонний паспорт громадянина України або посвідку на проживання в Польщі (karta pobytu).

Банк вводить також інфолінію з обслуговуванням українською та російською мовами, завдяки чому можна буде відкрити рахунок в кожному відділі банку. До кінця цього року 15 відділень «Getin Bank» пропонуватимуть обслуговування українською мовою.

Пропозиція «Getin Bank» для громадян України була створена спільно з «Ідея Банк Україна», що входить до складу фінансової групи «Getin Holding».

До 15 січня 2018 року грошові перекази до «Ідея Банк Україна» будуть безкоштовними.

— Встановлення співробітництва між «Ідея Банк Україна» та «Getin Bank», що спеціалізується на обслуговуванні роздрібних клієнтів, — це природний крок у використанні ділового потенціалу обох банків, — наголосив голова правління «Getin Holding» Пйотр Качмарек. — Пропозиція щодо безкоштовних грошових переказів від Getin Bank до Ідея Банк Україна — це новаторське рішення та значна економія часу та грошей для людей, зацікавлених у частих переказах грошових коштів до України, — додав він.

Рахунок «Прості засади» був створений для тих, хто цінує прозорі та прості банківські рішення. Громадяни України можуть без зайвих формальностей відкрити рахунок «Прості засади».

Для цього вистачить показати паспорт або посвідку на проживання.

Відкриття та обслуговування рахунку є безкоштовним за умови, що власник рахунку здійснить протягом місяця принаймні один платіж за допомогою дебетової картки або BLIK-коду (на будь-яку суму).

Не нараховуються також збори за обслуговування рахунку, дебетової картки, за здійснення переказів з допомогою Інтернет-банкінгу чи мобільного додатку (у межах польської банківської системи), за зняття готівки у будь-якому з банкоматів на території Республіки Польща.

Дебетова картка видається у відділенні банку під час відкриття рахунку.

У 5 найбільших містах Польщі 15 відділень «Getin Bank» обслуговуватимуть клієнтів українською мовою до кінця року. Спеціально створена інфолінія обслуговує клієнтів українською та російською мовами, діє щодня від 8:00 до 18:00.

Кожний клієнт може ознайомитися з документами українською мовою перед підписанням договору. Клієнти, що користуються мережею банкоматів «Planet Cash», можуть обрати в банкоматі обслуговування українською мовою.

— Ми реагуємо на вимоги ринку та потреби людей, які приїжджають до Польщі з України та бажають користуватися базовими банківськими продуктами й послугами. Саме тому ми ввели низку можливостей для громадян України, які хотіли б скористатися нашою пропозицією, — зазначив Мацей Щехура, член правління «Getin Noble Bank», відповідальний за сектор роздрібних банківських послуг. — Спеціально для громадян України ми створили інфолінію українською мовою, і до кінця цього року у 15 відділеннях Getin Bank обслуговування буде здійснюватися українською мовою — додав він.

У рамках партнерства з фінансовою групою «Getin Holding» власники рахунку «Прості засади» зможуть швидко і безкоштовно здійснювати грошові перекази до «Ідея Банк Україна». Кошти надійдуть на рахунок одержувача навіть наступного робочого дня. Акція діє до 15 січня 2018 року.

Додаткові пакети від «Getin Bank»

До цього власники рахунку «Прості засади» мають доступ до страхових продуктів, зокрема страхового пакету «Надійний» — він охоплює послуги медичної допомоги та допомоги по дому (страхування протягом перших 6 місяців є безкоштовним). Пакет «Надійний» надає можливість користування цілодобовою медичною допомогою у разі нещасного випадку або раптової хвороби, а також допомогою фахівців у випадку надзвичайних ситуацій за місцем проживання (страхування охоплює страхові випадки, що сталися на території Республіки Польща).

Власник рахунку «Прості засади» також може обрати пакет «Захист картки». Цей пакет захистить від крадіжки коштів з картки, ризиків несанкціонованого користування карткою, захистить покупки, здійснені за допомогою картки, а також захистить від крадіжки особистих речей (пакет «Папка»).

Крім того, власник рахунку «Прості засади» отримає страхування цивільно-правової відповідальності (ОС), яким можна скористатися хоча б у ситуації ушкодження майна, котрим володіє третя особа.

Будь-яку інформацію щодо пропозиції для громадян України можна знайти у відповідній закладці на веб-сайті «Getin Bank» (www.ua.getinbank.pl). У всіх відділеннях банку можна ознайомитися з інформаційними матеріалами, зокрема брошурами, українською мовою, а у відділеннях банку, в яких обслуговування Клієнтів здійснюється українською мовою, можна також знайти українську версію путівника по рахунку «Прості засади».

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.