Чому заробітчани не "зраджують" Польщі з багатшими країнами

22 Листопад, 2017 - 20:03

Українці, які працюють у Польщі, не хочуть їхати на Захід. Аж 80% працівників з України хотіли би лишитися у Польщі на більш тривалий період – такими є результати дослідження фірми із працевлаштування Upper Job, пише МоніторInfo.

Українців у Польщі тримає схожа мова, тобто відсутність перешкод у спілкуванні. Другий чинник – близька відстань до дому. Не останнє значення має сприятлива ситуація на польському ринку праці. У Польщі зараз рекордно низьке безробіття і польським фірмам бракує робочих рук.

Пам’ятаймо, що розпочалося будівництво інфраструктурних об’єктів, тому в будівельній галузі буде велика потреба у працівниках, у тому числі з України. Уряд оголосив також програму «Квартира+», тому також потрібні будуть люди. На додаток, у березні розпочнеться готельно-туристичний сезон, не кажучи про те, що у нас дуже динамічно розвивається ринок інтернет-торгівлі. Це ті місця, де з’являються нові пропозиції роботи. У них українцям просто знайти роботу – переконує авторка дослідження Івона Залуска із «Upper Job».

У зв’язку із високим зацікавленням працівниками зі Сходу, вони хочуть заробляти все більше. 23% українців готові працювати за платню до 3 тис. злотих. 53% розраховує на винагороду від 3 до 5 тис. злотих, майже 20% очікує отримувати більше 5 тис. злотих.

За даними дослідження, найчастіше українці хочуть працювати у Польщі в промисловій галузі (27%) та будівництві (26%). На наступних місцях опинилися готельний бізнес (19%), сектор громадського харчування (15%), торгівля (14%) і сільське господарство (14%).

Дослідження було проведене серед 754 осіб на Західній автостанції у Варшаві, яка для багатьох українців є місцем, звідки вони починають свій шлях до роботи у Польщі.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:28
Дружина спадкоємця британського престолу Чарльза Каміла зажадала розлучення.
16:08
Із Піднебесної надійшов перший тривожний "дзвіночок". Китайська економіка пожинає перші наслідки від торговельної війни зі США, пише Експрес-онлайн.
15:20
26-річна дівчина давно ввірвалася у світову еліту карате і штампує перемоги ' одну за одною. Цієї красивої білявки суперниці відверто бояться.
13:12
Суд заявив, що онлайн-видання публікувало образливий контент.
12:58
В МЗС зазначили, що позицію Росії «неодноразово роз'яснювали».
10:28
Відповідну заяву зробив держсекретар Майк Помпео
08:13
Про це заявив спеціальний представник США з питань України Курт Волкер.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.