У Німеччині бракує робітників у популярній серед українських заробітчан професії

21 Листопад, 2017 - 09:39

Далекобійник - професія, яка спочатку може здатися дуже навіть цікавою. Дорога, нові місця, міста, люди... Свого роду романтика. До того ж, це доволі популярна професія серед українських заробітчан в Європі, пише СВІТUA з посиланням на germania.one.

Тя, як показує статистика, серед переліку бажаних професій для нинішньої німецької молоді вона перебуває десь унизу. Основна причина - низька зарплата з точки зору німецьких зарпат.

Так, згідно з дослідженням газети BILD, початкова зарплата далекобійника на сьогодні становить 1 700-1 800 євро, але зі збільшенням стажу вона зростає. На практиці, в середньому водій зі стажем до 30 років заробляє приблизно 2 050 євро, від 30 до 40 років - 2 200 євро, від 40 років - 2 300 євро. Студенти ж можуть заробляти в перший рік від 530 до 670 євро, у другій рік 560-720 євро, а в третій - 600-800 євро.

Як повідомляє Федеральне відомство з працевлаштування, за останні п'ять років кількість вакантних місць зросла на 44 відсотки, а кількість безробітних водіїв зменшилася на 30 відсотків. Насьогодні в Німеччині нараховують близько 1,5 мільйони далекобійників. Третина з них - люди у віці від 45 років, які в найближчі 15 років підуть на пенсію.

Саме тому ця галузь дуже потребує молодих фахівцях, але поки що бажаючих дуже мало. Молодь не поспішає працювати за такі гроші, а фірми не можуть заплатити більше.

Головне фото: germania.one.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

22:12
Іспанський суд присудив колишнім членам каталонського уряду повернути понад 10 мільйонів євро державних коштів, витрачених на опитування про незалежність Каталонії в 2014 році.
21:58
В Ізраїлі за останні два дні в результаті масованого ракетного обстрілу з сектору Гази постраждали щонайменше 108 осіб.
21:36
Перші члени каравану мігрантів, що місяць тому вирушив з Гондурасу в північному напрямку, досягли кордону США.
17:35
Вартість "чорного золота" впала до семимісячного мінімуму.
17:05
Учора у віці 95 років не стало людини, яка створила дивовижний світ супергероїв\
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.