Громадські активісти Росії домагаються звільнення українських політв'язнів

20 Листопад, 2017 - 18:42

Російські активісти, які об'єдналися в безстрокову акцію "Стратегія-18", виходять на вулиці Москви і Санкт-Петербурга щомісяця з листопада 2016 року. На вулицях російських міст вони вимагають дотримання прав людини в анексованому Росією Криму, припинення російської агресії щодо України, покарання винних у репресіях в міжнародних судах, пишуть Крим.Реалії.

У суботу, 18 листопада, активісти традиційно вийшли на вулиці Москви, щоб продовжити акцію.

"Сьогодні з нами в Москві наші друзі з Петербурга, паралельно акція відбувається і там. Ми закликаємо людей у інших містах Російської Федерації та у всьому світі брати участь в таких акціях, захищати політв'язнів, виступати проти агресивних воєн, які розв'язує Російська Федерація", – каже одна з організаторів акції Віра Лаврешина.

Росіяни виступили проти репресій російської влади в анексованому Криму щодо кримських татар.

"Рік ми намагаємося звернути увагу співгромадян на цю проблему, сподіваюся, щось нам вдалося. Але потрібно набагато більше уваги, співчуття, щоб нарешті припинити ці злочини проти кримських татар", – каже інша активістка.

Учасники пікетів беруть з собою національні прапори кримських татар, численні плакати із закликами, серед яких - й до скасування заборони на діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

Активісти Санкт-Петербурга і Москви об'єдналися в безстрокову акцію під назвою "Стратегія-18" на честь дня депортації кримських татар 18 травня 1944 року. Щомісяця 18 числа активісти виходять на вулиці міста з метою розповісти про ситуацію в анексованому Криму, інформувати російське суспільство про факти порушення прав і свобод людини.

Російські опозиційні активісти регулярно виходять на мирні пікети й акції з вимогами звільнення політв'язнів, припинення російської агресії щодо України, деокупації Криму.

Усі фото: ua.krymr.com.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.