Жителі сусідньої країни і надалі планують виїжджати зі своєї країни

14 Листопад, 2017 - 21:23

Близько 14% поляків розмірковують про виїзд на роботу за кордон протягом наступного року. Цей показник схожий із минулорічними даними. Фірма Work Service вже всьоме опублікувала звіт про заробітчанську міграцію поляків, пише Польське радіо

«Ці 14% є дуже природним результатом», – розповідає директор Групи аналітики та комунікації Work Service S.A. Анджей Кубісяк. Він пояснює, що для багатьох людей різниця у заробітній платні у Польщі та країнах Західної Європи «надалі залишається дуже виразною».

Зі звіту «Заробітчанська міграція поляків VII» випливає, що, однак, дедалі більше людей не хоче виїздити за кордон. Близько 40% поляків заявило, що не думає про від’їзд. «Цей показник на 5 відсоткових пунктів більший, ніж ще минулого року», – повідомляє Анджей Кубісяк. За його словами, «причиною цього стала ліпша ситуація на ринку праці у Польщі».

За даними звіту, найпопулярнішим напрямком такої еміграції для поляків залишається Німеччина. Там знайти працю хоче близько 32% опитаних. На другому місці Велика Британія, куди збирається 19% респондентів. Що четверта особа хоче виїхати за кордон лише на період 3 місяців.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:28
Дружина спадкоємця британського престолу Чарльза Каміла зажадала розлучення.
16:08
Із Піднебесної надійшов перший тривожний "дзвіночок". Китайська економіка пожинає перші наслідки від торговельної війни зі США, пише Експрес-онлайн.
15:20
26-річна дівчина давно ввірвалася у світову еліту карате і штампує перемоги ' одну за одною. Цієї красивої білявки суперниці відверто бояться.
13:12
Суд заявив, що онлайн-видання публікувало образливий контент.
12:58
В МЗС зазначили, що позицію Росії «неодноразово роз'яснювали».
10:28
Відповідну заяву зробив держсекретар Майк Помпео
08:13
Про це заявив спеціальний представник США з питань України Курт Волкер.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.