Жителі сусідньої країни і надалі планують виїжджати зі своєї країни

14 Листопад, 2017 - 21:23

Близько 14% поляків розмірковують про виїзд на роботу за кордон протягом наступного року. Цей показник схожий із минулорічними даними. Фірма Work Service вже всьоме опублікувала звіт про заробітчанську міграцію поляків, пише Польське радіо

«Ці 14% є дуже природним результатом», – розповідає директор Групи аналітики та комунікації Work Service S.A. Анджей Кубісяк. Він пояснює, що для багатьох людей різниця у заробітній платні у Польщі та країнах Західної Європи «надалі залишається дуже виразною».

Зі звіту «Заробітчанська міграція поляків VII» випливає, що, однак, дедалі більше людей не хоче виїздити за кордон. Близько 40% поляків заявило, що не думає про від’їзд. «Цей показник на 5 відсоткових пунктів більший, ніж ще минулого року», – повідомляє Анджей Кубісяк. За його словами, «причиною цього стала ліпша ситуація на ринку праці у Польщі».

За даними звіту, найпопулярнішим напрямком такої еміграції для поляків залишається Німеччина. Там знайти працю хоче близько 32% опитаних. На другому місці Велика Британія, куди збирається 19% респондентів. Що четверта особа хоче виїхати за кордон лише на період 3 місяців.

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.