У США опинилася під загрозою найпопулярніша програма імміграції

15 Листопад, 2017 - 14:18

Останнє опитування Reuters / Ipsos, дані якого опубліковані 9 листопада 2017 р показав, що тільки 25% американців підтримують дозвіл давати іммігрантам статус постійного резидента через систему лотереї Green Card, пише immigrant.today.

61% американців висловилися проти лотерейного принципу надання права на грін-карту, підкресливши, що вони підтримують надання статусу постійного резидента іммігрантам через їх працевлаштування в США. Політичний притулок в США .

Чи можна працювати нелегально? 70% всіх дорослих американців підтримують надання Green Card іноземним подружжю громадян США отримувати. Лотерея Green Card (або Diversity Visa Lottery) спрямована на диверсифікацію іммігрантського населення США. За цією програмою США щорічно надають 50 000 дозволів на проживання громадянам країн, число іммігрантів з яких невелика. У список таких країн входять колишні радянські республіки.

Протягом довгого часу програма Diversity Visa Lottery піддавалася критиці. Звинувачення на адресу програми посилилися після того, як Сайфуллах Саїпов, громадянин Узбекистану, який приїхав в США по Diversity Visa в 2010 р, зробив в в Нью-Йорку теракт, в якому загинули 8 осіб. Дональд Трамп закликав Конгрес ліквідувати Diversity Visa Lottery, оскільки вона вразлива для шахрайства та створює ризики національної безпеки. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:56
В КНР закликають США скасувати ордер на арешт фінансового директора Huawei.
07:22
Ним стала Олександра Хичій.
22:46
Явка на перші позачергові парламентські вибори у Вірменії станом на 20:00 склала 48,63%.
21:27
В Ірані затримали співробітницю Університету Мельбурна, Австралія, за нібито спробу проникнути в іранські установи.
20:41
Потужний шторм в регіоні, який призвів до пошкодження ліній електропередач.
20:37
Президент Франції Еммануель Макрон на початку наступного тижня звернеться до народу у зв'язку із масовими антиурядовими протестами та сутичками.
20:24
Сьогодні тисячі людей з банерами та прапорами вийшли на мітинг у Лондоні на підтримку виходу Великої Британії з Європейського союзу.
19:44
Британець Чарлі Роулі втрачає зір, має проблеми з серцем і переніс кілька інфарктів
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.