У Білорусі зірвали концерт української співачки-патріотки

14 Листопад, 2017 - 17:47

Концерт української співачки та переможниці Євробачення-2016 Джамали, який мав відбутись 9 листопада у Мінську в Prime Hall, скасували через дуже малий попит на квитки, пише gazeta.ua.

Незважаючи на низьку ціну на квиток – 53 руб. – їх купили лише близько 100 штук. Зал, де мала виступати Джамала, вміщає 2,5 тис. глядачів. Тож організаторам було невигідно проводити концерт. 

"Ніякої політики. Для нас це несподіванка, але не сенсація. Джамала – не перший виконавець, чиї концерти ми скасовуємо, бо не продається стільки квитків, щоб відшкодувати витрати. Дуже шкода, що так вийшло", – пояснили організатори.

Сама співачка та її представники ніяк не прокоментували скасований концерт. Щоправда, це вже не вперше, коли співачка не може виступити в Білорусі. 2016 року її не запросили на Слов'янський базар у Вітебську. Хоча спочатку в пресі з'явилась інформація, що переможниця Євробачення-2016 візьме участь у відкритті фестивалю.

Реклама

Читайте також:

тема

Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн
Варязька гвардiя виникла наприкiнцi Х столiття у Вiзантiї пiсля того, як Великий князь Київський Володимир Святославович на пiдтвердження дружби з вiзантiйським iмператором Васил

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.