Європейська країна буде вигідною для імміграції в пенсійному віці

14 Листопад, 2017 - 15:27

Приблизно 21 мільйон німецьких громадян старшого віку можуть очікувати в наступному році збільшення пенсійних виплат більш, ніж на три відсотки. Згідно з інформацією ЗМІ, це випливає з проекту звіту федерального уряду про пенсійне страхування в 2017 році, який буде розглянуто на наступному тижні, пише germania.one.

К1 липня 2018 року в старих федеральних землях очікується збільшення пенсій на 3,09%, а в нових - на 3,23%. Для «стандартного пенсіонера», який пропрацював в середньому 45 років і справно платив відповідні внески, нова добавка складе приблизно € 43 на місяць. Остаточно процес підвищення пенсій на 2018 рік має бути завершений наступної весни, коли стануть відомі всі дані про динаміку зростання заробітної плати в 2017 році.

Також, згідно з доповіддю, до 2031 року розміри пенсій в Німеччині збільшаться на 36% - щорічний приріст складе в середньому 2,2%. Станом на 1 липня 2017 року пенсія в Західній Німеччині зросла на 1,90%, в нових землях - на 3,59%. Різні темпи зростання на Сході і Заході повинні припинитися до 2025 року, коли питання пенсійного забезпечення в нових землях будуть повністю відповідати аналогічним на заході Німеччини.

 Цей процес вирівнювання буде виконаний в сім етапів і почнеться він в 2018 році. Резерв пенсійного страхування за останній час трохи знизився і склав в кінці вересня € 28,9 млрд. У серпні цей показник був на рівні € 29,6 млрд. Проте, обсяг пенсійного фонду як і раніше трохи більше, ніж очікувалося раніше. За перші дев'ять місяців нинішнього року обов'язкові надходження в нього виросли на 4,2%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.