Європейці відмовляються від імміграції в одну з найбагатших країн світу

13 Листопад, 2017 - 20:25

У період з січня по вересень 2017 року імміграція з країн Європейського Союзу в Швейцарію знизилася на 26% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, пише immigrant.today.

Згідно з останніми даними Державного секретаріату з питань міграції (SEM), в даний час в Швейцарії постійно проживає 2 047 684 іноземців. З січня по вересень 2017 року альпійську країну прибуло 67 039 іноземців з країн ЄС, що на 26% менше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Фахівці вважають, що основною причиною зниження припливу іммігрантів з ЄС є те, що економіка Європейського Союзу зростає швидше, ніж економіка Швейцарії. Наприклад, португальці, раніше активно приїжджають до Швейцарії, почали масово виїжджати на батьківщину, кажучи, що вдома життя набагато дешевше, а економіка Португалії початку пожвавлюватися.

Такі ж настрої з'явилися і в інших мігрантів з ЄС. Якщо подібна тенденція збережеться, то імміграція до Швейцарії в 2017 році буде найнижчою за останні 10 років. Однак економісти прогнозують зростання ВВП Швейцарії в 2018 році, що може зробити її знову більш привабливою для мігрантів. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн
Варязька гвардiя виникла наприкiнцi Х столiття у Вiзантiї пiсля того, як Великий князь Київський Володимир Святославович на пiдтвердження дружби з вiзантiйським iмператором Васил

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.