На популярному курорті готові платити величезні гроші людині, яка буде активно відчивати

13 Листопад, 2017 - 19:19

Компанія Cancun на популярному серед туристів курорті східного міста Мексики Канкуна оголосила про вакансії так званого «Директора по пригодах». Людина, яка очолить цю посаду, повинен прожити на курорті півроку з покриттям усіх витрат, пише immigrant.today.

Людині на цій посаді будуть платити 10 000 доларів на місяць. «Директор по пригодах» буде зупинятися в готелях і жити в Канкуні з березня по серпень 2018 року. При такій заробітній платі людина повинна буде проводити екскурсії, самостійно досліджувати курорт, плавати з акулами, підніматися на піраміду, оглядати безлюдні пляжі тощо. Весь свій досвід і враження від пригод разом з фото і відео потрібно буде розміщувати в блозі на сайті Cancun і в своїх соціальних мережах.

Компанія каже, що до грудня має бути 100 кандидатів, потім відсівають 50 до січня. І вже потім п'ять фіналістів, які хочуть отримати цю роботу, полетять в Канкун для остаточного вибору переможця. Для того, щоб відправити резюме, необхідно заповнити заявку на сайті компанії ( https://ceo.cancun.com/ ) і зробити ролик на 1 хвилину про себе. 


 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.